рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Бійці, як діти: світлини учасників бойових дій разом з батьками виставили в Дніпропетровській ОДА
| 27 июля 2017

Бійці, як діти: світлини учасників бойових дій разом з батьками виставили в Дніпропетровській ОДА

Фотопроект “Заради них” триває — в Дніпропетровській ОДА представили виставку світлин, що на них зображені бійці АТО разом із батьками. Це вже третя частина проекту, попередні присвячувалися ветеранам АТО і Другої світової війни, а також військовим і їхнім дітям.

Олександр служив у 59-ій бригаді польового вузла зв*язку з 2015 року. У фотовиставці взяв участь разом із мамою Валентиною — отримали тільки позитивні емоції. Розповідає: коли його викликали у військкомат — батьки не знали, що сина відправлять на війну.

Олександр_Пономаренко_учасник_виставки: Знали как бы, что мы в армию пошли. А что туда попали — уже узнали через месяц. Просто потому, что надо было документы собирать и так далее. Ну что, ну поплакали, огорчились. Потом вроде ничего, нормально.

Усього у третій частині фотопроекту взяли участь шість бійців із різних військових підрозділів: 25 бригада, 20 батальйон та батальйон “Донбас”. Організатори намагаються максимально представили підрозділи, що їх сформували в Дніпропетровській області.

Наталія_Шуліка_координаторка_центру_домопоги_учасникам_АТО: Принимая участие в этом проекте всё больше и больше ребят отзывается, и просят в следующую часть проекта: «Пригласите нас, мы тоже готовы сниматься». Хотя первоначально была какая-то такая настороженность, может быть недоверие. Каждая часть выставки она отражает ради кого, собственно, ребята находятся в АТО, ради кого они защищают и кого, в первую очередь, они защищают там, на передовой.

Виставка триватиме впродовж місяця в холі обласної адміністрації, а потім поїде районами Дніпропетровщини. Роботу над наступним етапом проекту розпочнуть у серпні, він буде називатися “Війна та кохання”. Георгій Марков, Макс Бодриченко.
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123