рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Вітаємо Вас з Всесвітнім Днем Фотографа!
Главная - Новости - Выставки - Два українських фотографа представлять фотовиставку «Елементи цілого» на фестивалі Odessa//Batumi Photo Days в Батумі, Грузія
| 05 сентября 2017

Два українських фотографа представлять фотовиставку «Елементи цілого» на фестивалі Odessa//Batumi Photo Days в Батумі, Грузія

 

7-10 вересня 2017 року

 

В рамках третього україно-грузинського фотофестиваля Odessa//Batumi Photo Days в Батумі (Грузія) з 8 по 15 вересня відбуватиметься виставка українських фотографів «Елементи цілого».

 

Куратор проекту — Катерина Радченко.

Автори – Анастасія Старко, Тарас Бичко.

 

Концепт виставки:

 

Рік складається з днів, життя з моментів, історія з подій, пам'ять зі спогадів, тіло з органів, ціле з частин. Намагання охопити все приводить до вихвачування лише деяких деталей, лише часток великого, безмежного цілого.

 

Цього року український проект на фестивалі представляють два автори, які приховують цілу картину, показуючи лише деталі, лише деякі елементи, тим самим даючи простір для уяви та формування власного цілого — з елементів колажу, світла та кольору.

 

Цьогорічний фестиваль в Батумі, як і одеський — має в програмі заходи як навчальні, так і розважальні. Виставки, вечірні фотопокази серій з різних країн світу, а також майстер-класи відомих у світі фотомайстрів — все це очікує на учасників фотофестивалю Odessa//Batumi Photo Days в Батумі, Грузія з 7 по 10 вересня.

 


Про авторів:

 

Тарас Бичко, Україна

Проект «365 Днів світла і тіні»

 

Фотографії  проекту були зроблені кожного дня протягом року. Автор робив усі світлини на вулицях рідного Львова, спостерігаючи за ритмом міста та його мешканцями, аби спіймати та задокументувати буденні моменти, які передають настрій, характер сьогодення. У цьому проекті зроблено акцент на грі світла і тіні.

Бичко Тарас живе та працює у Львові, знімає в жанрі документальної та вуличної фотографії. Фіналіст конкурсів Miami Street Photo Festival , London Photo Festival , In the Shadow. Story and Pictures від National Geographic. Переможець в номінації «Стріт» на конкурсі «Фотограф року 2016». Його фотографія увійшла в книгу 100 Great Street Photographs (Лондон, Англія, 2017).

Організував стріт-колектив 380 Collective, присвячений розвитку стріт-фотографії в Україні.

 


 

 

Анастасія Старко, Україна)

 

Анастасія Старко — художниця,  яка працює у сфері станкової графіки, перформенсу та колажу.

Учасниця багатьох молодіжних і колективних проектів в Україні та Польщі, авторка кількох персональних виставок.

У своїх роботах досліджує можливості деструкції форм і змістів та створення тим самим нового емоційного простору і ситуацій. Дуже важливим для художниці є також руйнування меж особистої і публічної відвертості.

 

Опір матеріалів (2016-2017 роки)

 

Кольори. Емоції. Запахи і звуки. Форми і лінії. Гра і спостереження.

Внутрішня сутність, властивості і взаємодія цих елементів між собою.

Приватний щоденник, у якому документується альтернативна реальність, і в якому глядач часто більший учасник подій, ніж автор.

 

 
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.