рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Вітаємо Вас з Всесвітнім Днем Фотографа!
Главная - Новости - Выставки - Всеукраїнська виставка фотомистецтва проекту "Поєднані Дніпром" у Дніпровському будинку мистецтв
| 08 сентября 2017

Всеукраїнська виставка фотомистецтва проекту "Поєднані Дніпром" у Дніпровському будинку мистецтв

6 вересня о 14.30 у Будинку мистецтв розпочалися заходи масштабного мистецького проекту «Поєднані Дніпром», започаткованого у 2013 році і присвяченого Дню міста. Цього року проект буде реалізуватись протягом вересня-жовтня в декілька етапів: Всеукраїнська виставка фотомистецтва, «Поетична ода рідному місту», Всеукраїнська художня виставка.
Сьогодні відбулося відкриття фотографічної частини проекту, що розкриває тему проекту «Дніпро єднає нас у просторі і часі». У експозиції представлені близько 200 творчих робіт 34 фотомитців із Києва, Миколаєва, Запоріжжя, Одеси, Черкас, Кам’янського, Обухова і звичайно рідного Дніпра. Серед авторів - 19 членів Національної спілки фотохудожників України, лауреати Всеукраїнських та Міжнародних фотоконкурсів. Одним із символів цьогорічної виставки стало вітрило як асоціація з надією, пошуком, рухом та устремлінням людей до кращого.   Коментарии (1)
 1 
Написал(а) Котляр Любовь, в 23:47 11.09.2017
Вітання організаторам та учасникам мистецького проекту Дніпровського Будинку мистецтв від Київської організації НСФХУ!
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.