рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, зауваження, просимо відправляти на photospilka_kr@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Kate Palyshniuk У приміщенні Київської публічної бібліотеки ім. М.В.ГОГОЛЯ
| 14 сентября 2017

Kate Palyshniuk У приміщенні Київської публічної бібліотеки ім. М.В.ГОГОЛЯ

Національна спілка фотохудожників України
«Kievphotos-hall» gallery

15вересня – 01 жовтня 2017
Images / фотографія

Kate Palyshniuk

(Україна)

В приміщенні Київської публічної бібліотеки ім. М.В.ГОГОЛЯ 
КИЇВ, вул. Велика Васильківська, 136, тел. +380 44 529-14-73 

Ти знаєш вік нашої планети Земля? 4,5 мільярда років !! Тільки уяви!! А скільки років на Землі живе людина? Колись, здається, вчили в школі. Але ці знання нам не так вже необхідні в повсякденному житті. Вони не є життєво важливими, а значить, зберігаються в нашому мозковому сховище, присипані шаром пилу. Наша Земна мати, яка править життям всіх живих істот, у тому числі і людини - еволюція, дала нам найголовніше якість, завдяки якому ми, такі слабкі створення, змогли вижити в цьому світі і процвітати. І це не мозок, він є у всіх ссавців! Це здатність до образного мислення! Саме вона дозволила первісним людям вирити яму і зловити в неї мамонта, в той час, коли інші голодували. Здатність до образного мислення породжує нашу впевненість, наш страх і наші мрії. Часом вона змушує бачити в звичайних речах знайомі образи, які зігрівають душу або навіюють самотність !! Все це витівки еволюції! Нашої непорушною константи Земного життя! І це завдяки їй на моїх фотографіях, сьогодні, ти можеш бачити ангелів і демонів, сварки і танці, здивування, смуток, печаль і інше там, де його, начебто, не повинно було бути…

Kate Palyshniuk

 

 

автобіографія:

Маленька трикутна кімнатка зі скошеною стелею під ступенями підвалу. Три ванночки з чарівними розчинами. Мені років 5, татові 29. Ми творимо чудо, проявляючи зняті зенітом знімки в кімнаті з тьмяним червоним світлом!

Саме там, 23 роки тому, народився маленький фотограф! Є такий вислів: «Як сліпе кошеня». Для мене це означає бажання виразити себе, але не знати, як правильно це зробити. Фотографія, це не відображення реальності і краси цього світу, це виключно індивідуальне сприйняття твоєю душею навколишнього простору. Ви звичайно пам'ятаєте картини відомого художника-імпресіоніста Оскара Клода Моне або не менше талановитого і унікального Густава Клімта, Альфонса Мухи та ін. Всі вони малювали навколишній нас світ і його мешканців, але кожен робив це по-своєму, пропускаючи через призму своїх очей і рук . Так і фотограф-художник, він зображує не мир, він лише інструмент для того, щоб показати душу фотографа.

Мій шлях до фотографії тільки починається. Я пробую, експериментую, живу. І з кожним роком я розумію, як мало я всього зробила. І кожне нове фото, сьогодні, мені здається шедевром, а завтра я починаю фотографувати і вже не відчуваю тієї ж любові до вчорашнього фото. Але знаєте, чого мені хочеться ?! Хочеться не втратити дитячу душу з її вразливістю, уявою, перебільшенням і любов'ю, яка в такому чистому, щирому вигляді, властива тільки їй.

Мені 29 років, я кандидат наук, але зовсім не відчуваю значущості того колосального шляху, який я пройшла. Я хочу створити щось унікальне, незвичайне. Щось таке від чого людська душа на мить буде завмирати, занурюючись в вакуум з захвату, польоту і безмірного простору!

 

Куратор проекту – Valery Leshchynsky

creative/art Director в Kievphotos-Hall 2012

 

Консультація, купівля авторських фоторабіт –

Студія художнього  широкоформатного фотодруку "ЯСПІС"

adm @ jasper.com.ua , +380 44 592 02 99


Партнери проекту:

Національна спілка фотохудожників України, http://photospilka.com/
"Le Petit Paris Odessa"
https://www.facebook.com/LePetitParisOdessa/?ref=bookmarks
ART - об'єднання «Kievphotos-Hall», https://www.facebook.com/Photoskievhall/
Київська Школа Фотографії, http://www.photoschool.kiev.ua/
Студія Пікторіальної Фотографії Сергія Селезньова,https://massstudio.io.ua/
ГО «Незалежна Країна», http://nkraina.com/
Український Центр Фотомістецтва, http://www.ukrfoto.org/
Медіа-підтримка - www.fotokiev.info/
Інформаційна підтримка –

журнал «Міжнародний туризм» - http://intour.com.ua/

проект "Українська Фотографія",http://photography.in.ua/


Титульний спонсор - L & V Studio, 
http://lv-studio.com.ua/


Час роботи виставки: з 11:00 до 19:00 (крім суботи)

Вхід вільний

 

© Kate Palyshniuk, 2017

© Kievphotos-Hall,  2017

© Всі права захищено

 

FB

https://www.facebook.com/events/130552390910932/?acontext=%7B%22action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22dashboard%22%2C%22mechanism%22%3A%22calendar_tab_event%22%2C%22extra_data%22%3A%22[]%22%7D]%2C%22ref%22%3A1%2C%22source%22%3A2%7D

 
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.