рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Сайт знов зазнає атак з боку фальшивих користувачів. Просимо віднестися з розумінням до деяких незручностей та обмежень!
Главная - Обучение - Теория - Запрошуємо всіх бажаючих зустрітись з легендарним фотографом!
| 16 сентября 2017

Запрошуємо всіх бажаючих зустрітись з легендарним фотографом!

18 вересня, о 15:00 до Київського національного університету технологій та дизайну завітає Херш Чадха – Почесний доктор КНУТД, доктор OPM (Owner President Management – президентського приватного управління, Гарвардський університет), ARPS (Associate of the Royal Photographic Society – партнерське членство Королівського товариства фотографів, Велика Британія), видатний фотограф, майстер фотомоделінгу невтомний мандрівник, досвідчений педагог, меценат.

У ході зустрічі керівництва університету з почесним гостем буде підписано угоду про створення саду сакур на території парку КНУТД. Також відбудеться виступ Доктора Херш Чадха у парку КНУТД, о 15:40.

19 вересня, о 10.00, в ауд. 4-104 відбудеться лекція Доктора Херш Чадха на тему "МРІЯ", а о 15.30, в ауд. 4-104 проводитиметься кастинг моделей, кращі з яких будуть відібрані для стажування у Доктора Херш Чадха.

Не змарнуйте можливість взяти участь у заходах, які проводить видатний фотограф!!!
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.