рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Фотограф Дмитро Богачук представив свій новий проект «Рівнинний край» у Brucie Collections
| 12 октября 2017

Фотограф Дмитро Богачук представив свій новий проект «Рівнинний край» у Brucie Collections

Галерея Brucie Collections (м. Київ, вул. Січових Стрільців, 55Б) презентує персональну виставку Дмитра Богачука – українського арт-фотографа, який працює у жанрі пейзажної фотографії.

Дмитро Богачук – учасник багатьох міжнародних виставок, автор декількох фотокниг, власник фотографічних нагород. Його серія про людину у просторі здобула 1-ше місце за версією міжнародного конкурсу MIFA. Вперше фотосерія «Рівнинний край» була представлена в Парижі на фестивалі Le Quatrieme Image в 2017 році.

З 4 жовтня 2017 року український глядач може відкрити для себе «Рівнинний край», новий проект Дмитра Богачука, головна тема якого – морський пейзаж. До серії увійшли фотографії 2012-17 рр., створені там, де море торкається землі.

Автор вважає, що фотографія повинна бути універсальною. Проста естетика та повітряна атмосфера світлин подумки переносить глядачів до морського узбережжя. Кожен, побачивши знімок, впізнає пейзаж знайомий з дитинства, навіть якщо не був у цих країнах. Пастельні кольори та стиль мінімалізму, притаманні світлинам, роблять їх простими та, у той самий час, відкривають глибинні почуття та емоції, викликані морем, до якого тяжіють всі.

Роботи Дмитра Богачука доступні для перегляду та придбання в галереї Brucie Collections до 17 грудня 2017 року.

Текст: artukraine.com.ua
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123