рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - З 25 жовтня по 15 листопада в арт-просторі столичного ЦУМу відбудеться виставка урбаністичної фотографії «Contemporary Architecture Photography» Убіка Литвина
| 31 октября 2017

З 25 жовтня по 15 листопада в арт-просторі столичного ЦУМу відбудеться виставка урбаністичної фотографії «Contemporary Architecture Photography» Убіка Литвина

 / Ubik Litvin. Буде представлено близько 20 монохромних фоторобіт та відео-інсталяція. 
Організатор виставки: Sky Art Foundation
Партнери: Business Gallery Ukraine, ЦУМ.
Куратор: Юлія Островська. 

Натхненням для художника стала сучасна архітектура міст-космополітів: Майямі, Нью-Йорку, Парижу, Берліну, Копенгагену, Дубая, Барселони, Ялти, Києва. У серії урбаністичних фотографій – унікальний погляд Убіка на мінімалізм, чистоту форми, красу ліній і геометрію простору. Фотограф досліджує атмосферу і ритм сучасного мегаполісу через взаємодію людини з архітектурою і навколишнім середовищем. У кожній фотографії – пульс нового часу.

«Для мене важливо відчувати енергію міста, розуміти як архітектурне середовище взаємодіє з нами. Людина повинна знайти баланс з навколишнім світом і зберегти його», – розповідає Убік Литвин.

Убік Литвин – український художник, фотограф і дизайнер. Його творчість уже встигли оцінити в США і Європі. Роботи Убіка прикрашають вітчизняні та зарубіжні колекції поціновувачів мистецтва. Автор досліджує внутрішню і соціальну свободу людей по всьому світу.

«Цей проект покликаний привернути увагу до такого виду медіа-мистецтва як фотографія і презентувати її як самодостатню і перспективну область сучасного українського арту. Впевнений, що виставка Contemporary Architecture – це лише початок нашої плідної співпраці з Убіком Литвином», – коментує засновник Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

Презентація арт-проекту в просторі, відкритому для широкої аудиторії – в ЦУМі, демонструє вихід на новий рівень суспільної і культурної комунікації, коли мистецтво, замість того, щоб ставати товаром, виконує просвітницьку функцію, яка провокує культурні зрушення і розширює світогляд глядача.

Вхід на експозицію для всіх бажаючих – вільний.
Презентація проекту відбудеться 24 жовтня о 19:00. Вхід за запрошеннями.
Музичний супровід: Slef Ruffneck Attack & Nastya Arnaby.
Акредитація ЗМІ здійснюється за тел: +38 067 401 1398 Марія Кузнік, e-mail: info@skyartfound.com.

Інформаційна підтримка: журнал Салон, Pink!, Cultprostir, RBC Styler, Artslooker, Ivona, Geometria, People.In, Proman, Мир проектов.

Додаткова інформація: 
Sky Art Foundation - благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст. Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів.  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123