рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Сайт знов зазнає атак з боку фальшивих користувачів. Просимо віднестися з розумінням до деяких незручностей та обмежень!
Главная - Новости - Выставки - У ART HUB УКРІНФОРМу Міністерство інформаційної політики України та Посольство Японії в Україні відкриють презентацію робіт-переможців конкурсу «Японія у фото очима українців».
| 12 ноября 2017

У ART HUB УКРІНФОРМу Міністерство інформаційної політики України та Посольство Японії в Україні відкриють презентацію робіт-переможців конкурсу «Японія у фото очима українців».

 • 8 листопад – 29 листопад
 • 8 листопада 2017 року о 13:00 в ART HUB УКРІНФОРМу Міністерство інформаційної політики України та Посольство Японії в Україні відкриють презентацію робіт-переможців конкурсу «Японія у фото очима українців».

  На виставці будуть представлені роботи, що були обрані за результатами фотоконкурсу, оголошеного Посольством у своїх соціальних мережах до Року Японії в Україні. До участі у конкурсі запрошені всі українці, які мали нагоду відвідати Японію чи зараз там проживають. 
  Загальна тема – деталізація образу та враженні від Японії через фотографії: культура, їжа, свята, пейзаж і т.д.

  Щотижня Посольство обирало фото-переможця. Ці фото, за результатами конкурсу, МІП надрукувало та розмістило в Арт-хабі Укрінформу, що в центрі міста. 

  Нагадаємо, згідно з Указом Президента України Петра Порошенка, з метою святкування 25-річниці встановлення дипломатичних відносин та активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв'язків між Україною та Японією, 2017 рік оголошено Роком Японії в Україні.
  Відтак, МІП спільно з Посольством Японії в Україні планують інформувати суспільство про ряд заходів, які допоможуть ознайомити українців з культурою, традиціями, та історією Японії.

  Запрошуємо всіх подивитися цікаві та унікальні знімки, як українці бачать Японію. Виставка робіт триватиме до 29 листопада.

  Вхід вільний

  Організатор: Міністерство інформаційної політики Українирмаційної політики України
  Співорганізатори: Посольство Японії в Україні / 在ウクライナ日本国大使館 / Embassy of Japan in Ukraine

  Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)
  Контактні телефони: (044) 279-20-60, 279-00-05
  ART HUB
  ул. Б.Хмельницкого, 8/16, Kyiv, Ukraine  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.