рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Музей історії Київського національного економічного університету «Розстріляний Майдан» Олександра Тимошенка
| 15 ноября 2017

Музей історії Київського національного економічного університету «Розстріляний Майдан» Олександра Тимошенка

 

Музей історії Київського національного економічного університету
Національна спілка фотохудожників України

Виставка експонується з 7.11. по 7.12. 2017рокуАвтор - Олександр Григорович Тимошенко, член Національної спілки фотохудожників України з 2005 року, активіст Майдану. З 26 листопада 2013р по 18 лютого 2014р висвітлював події Революції Гідності.  18 лютого 2014 року був двічі поранений на вулиці Інститутській. Після тривалого лікування в госпіталі та реабілітації опрацював архів своїх зйомок та передав його в Головне слідче управління Генеральної прокуратури України. Як постраждалий від неправомірних дій співробітників спецпідрозділів «Беркут» журналіст, виступає свідком в трьох кримінальних  справах зі своїми біля  2-х тисяч файлів знімків та численними відеокліпами.

     Для експонування відібрані світлини, які в хронологічному порядку висвітлюють історичні події Революції Гідності.

     На світлинах – звичайні люди, які не бажали віддавати корупційній владі свій простір – Майдан Свободи. Поруч, знімки розстрілу цих людей та гострі моменти кривавого перешкоджання правоохоронцями мирних протестів громадян. Своїми знімками автор висвітлив анатомію пробудження і трансформацію свідомості українців у виборі свого майбутнього.

      Висновок автора: Майдан – це рух вперед!

 

 

 
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123