рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Вітаємо Вас з Новим 2019 роком та Новорічними святами! Здоров'я! Творчих злетів! Наснаги у творчості!
Главная - Обучение - Практика - «Художній фотопортрет, робота з моделлю в студії, схеми освітлення», майстер-клас Андрія Турцевича
| 19 декабря 2017

«Художній фотопортрет, робота з моделлю в студії, схеми освітлення», майстер-клас Андрія ТурцевичаВідмінний майстер-клас для тих, хто хоче вийти на новий рівень професіоналізму в фотографуванні людей! Андрій Турцевич, визнаний майстер портретної зйомки, поділиться своїм 20-річним досвідом. Заняття проходить з моделлю в обладнаній всім необхідним студії в невеликій групі. Ви не тільки отримаєте важливі теоретичні знання, а й закріпіть їх на практиці.

23 грудня (Сб) з 14:00 до 17:00 3 години

В програмі:

- Теоретичні основи постановки світла, принцип контрасту і його застосування.
- Психологія портрета, взаємодія фотографа і моделі.
- Те, про що ви хотіли дізнатися, але соромилися запитати - як навчитися відчувати світло.
- Нюанси застосування насадок на освітлювачів, основні схеми освітлення.
- Головні помилки, які заважають розвиватися.
- Практична робота в студії: постановка завдання, налаштування обладнання, індивідуальний тренінг щодо поетапного формування світлового малюнка, модельна фотосесія.

Вартість:790 грн - за передоплатою (на карту Приватбанку 5168 7420 2234 8076, одержувач: Andrii Turtsevych), 890 грн - безпосередньо на місці.

Місце проведення: MOYO простір
вул. Велика Васильківська 18, Київ

Реєстрація на захід - http://goo.gl/forms/n86A38TkR5
Контакти: turtsevych@gmail.com +38050 311-58-85

Про спікера - Андрій Турцевич, фотограф, художник, підприємець, творець інформаційного ресурсу «atDigit цифрові медіа технології», присвяченого візуальним технологіям, дворазовий переможець Dpreview Challenge, член журі Google contest і Фестивалю фотоклубів України.
Перш ніж стати незалежним фотохудожником, перепробував безліч професій - від співробітника турфірми, до керівника торгової компанії, очолював фотослужбу видавничого дому, кілька років був головним редактором глянцевого видання про фотографію «DFOTO».
Андрій активно знімає і малює в рамках власної справи, його роботи виставляються в галереях, зберігаються в приватних колекціях, друкуються у виданнях по світу. Крім заняття творчістю, журналістикою і комерційною діяльністю, майстер викладає - веде семінари в області мистецтва, технологій та бізнесу. Його партнерами часто виступають відомі компанії, такі як ASUS, Sony, Panasonic, Olympus, Samsung, Nikon, Canon, Pentax, Wacom. Андрій завзятий мандрівник - не розлучаючись з камерою, він відвідав більше сорока країн, тому серед його робіт ви зустрінете кадри унікальних місць нашої планети. 20-річний досвід журналістської роботи і професійного заняття фотографією дозволили написати книгу «100 прийомів креативної фотографії».

Facebook.com/atdigit
Instagram.com/atdigit
Youtube.com/atdigit

Інформаційні партнери -
Національна спілка фотохудожників України
Арт-об`єднання KIEVPHOTOS - HALL

На заході можна придбати книгу Андрія Турцевича - «100 прийомів креативної фотографії» Книгу, яка підвищить цінність вашої камери вдвічі. Це навіть не новий інструмент, це щось більше, то, без чого кращий фотоапарат зробить жодного хорошого знімка! Це обов'язково до прочитання всім, хто цікавиться фотографією. Унікальність видання в тому, що в ньому об'єднані підручник по фотографії, довідник і художній фотоальбом.
Це - кращий подарунок ентузіасту фотографії!
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.