рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Вітаємо Вас з Новим 2019 роком та Новорічними святами! Здоров'я! Творчих злетів! Наснаги у творчості!
Главная - Новости - Выставки - «У просторі світла» Андрій Афтанас – настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці УАПЦ селища міського типу Щирець
| 04 января 2018

«У просторі світла» Андрій Афтанас – настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці УАПЦ селища міського типу Щирець

Автор фотовиставки «У просторі світла» Андрій Афтанас – настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці  УАПЦ селища міського типу Щирець.  Народився він у 1963 року в селі Зимна Вода, що неподалік Львова.

У 1985 році закінчив Львівський поліграфічний інститут (нині - Українська академія друкарства), а згодом і Духовну семінарію.  З юних років автор дебютної експозиції захоплювався фотографією та художнім мистецтвом.

  З плином прожитих років і життєвого досвіду отець  Андрій знову повернувся до юначих вподобань,  поєднуючи духовне служіння із творчим захопленням фотомистецтвом.

 Нинішнього року Андрій Афтанас вперше брав  участь у Міжнародній фотовиставці в Рівному   «Я люблю своє місто, я люблю свій край», де його фотороботи були нагороджені  срібною медаллю та дипломом конкурсу. Цьогоріч його фотографії також експонувалися на Міжнародному салоні  «Фотовернісаж на Покрову- 2017» і Національній фотовиставці  «Погляд-2017» (м. Кропивницький) 

Фотовиставка «У просторі світла» є першою спробою автора показати глядачеві  свій погляд на світ, свої захоплення і переживання.
  Коментарии (2)
 1 
Написал(а) Бригінець Юрій, в 07:43 03.01.2018
Вітаю з дебютом !!!
 2 
Написал(а) Черемисин Виктор, в 11:16 05.01.2018
Вітаю. Кожна виставка - це віха.
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.