рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Сайт знов зазнає атак з боку фальшивих користувачів. Просимо віднестися з розумінням до деяких незручностей та обмежень!
Главная - Новости - Выставки - ГАРМОНІЯ БУТТЯ Тетяни Лютої у Бібліотеці Винниченка
| 09 января 2018

ГАРМОНІЯ БУТТЯ Тетяни Лютої у Бібліотеці Винниченка

Дорогі мої друзі і всі, хто небайдужі до фотографії!!! Щиро запрошую на відкриття виставки 13 січня 2018 року у місті Київі у бібліотеці ім.В.Винниченко в 14-00.Маю велику нагоду поділитися своїм баченням навколишнього світу та його чудових людей крізь призму об'єктиву.Якщо, хто буде у той час в Києві, буду рада бачити на виставці!

Тетяна Люта. Гармонія Буття. Фотовиставка Київ.

Наша Україна – красива і неповторна! Але хто і коли замислювався над красою природи та людини, створених Всевишнім? Всього цього ми найчастіше не помічаємо за повсякденними клопотами і роботою. Фотографія надає можливості зупинити час і показати вартість і красу миттєвості, зберегти неповторні образи людей і природи, виявити стан своєї душі, передати глядачеві красу і магію повсякденності. Фотографія для мене – це спосіб життя, цілий світ, яким я живу і вкладаю душу, світ – де можна нескінченно удосконалюватися і експериментувати.  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.