рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Анонсы - Вийшов друком авторський альбом Анатолія Мізерного «Запрошує Рівненщина»
| 16 апреля 2010

Вийшов друком авторський альбом Анатолія Мізерного «Запрошує Рівненщина»

Вийшов друком авторський альбом фотохудожника, члена НСФХУ Анатолія Мізерного «Запрошує Рівненщина». У книзі відтворені унікальні історичні, архітектурні та мистецькі пам'ятки Рівненської області, регіон, що справедливо вважається перлиною Волині та Полісся.

Автор поведе невибагливого мандрівника, історика чи краєзнавця своїми улюбленими туристичними стежками, на яких подорожнього чекає багатобарвний і неповторний світ легенд, історичної величі та невимовної краси.

У фотовиданні вміщені пам'ятки історії та культури, музеї, архітектура, побут, традиції і народне мистецтво, моменти різноманітних свят та фестивалів, духовного життя краю.

Фотоальбом «Запрошує Рівненщина» - це високоякісний повнокольоровий друк європейського рівня, крейдований глянцевий папір, 216 сторінок, вступна стаття автора українською та резюме англійською мовою, 340 ілюстрацій з відповідними текстівками українською та англійською мовами, тверда ламінована обкладинка, зручний альбомний формат 220х240 мм.
Географія поданого матеріалу охоплює найцікавіші місця Рівненщини. Це передусім - Рівне, Острог, Дубно, Корець, заповідник «Поле Берестецької битви», Доргогобуж, Клевань, Пересопниця, Межиріч, Дермань та ін..

ПРО АВТОРА

__.jpg
Анатолій МІЗЕРНИЙ

Народився на Рівненщині.

Закінчив філологічний факультет Рівненського педінституту (1983 р.), факультет фотожурналістики Київського інституту журналістської майстерності (1990 р.).
У журналістиці - з 1983 року.

Член Національної спілки журналістів України з 1986 року.

Працював в обласній та всеукраїнській пресі, зокрема, кореспондентом рівненської молодіжної газети «Зміна», редактором газети «Рівне», власним кореспондентом тижневика «Приватна справа» (Київ), газети «Закон і бізнес» (Київ), журналу «Україна» та ін.

У 1994 році заснував «Аґенцію М і Ко», яка займається підготовкою та поширенням фотоінформації у пресі, випуском календарів, поштівок, буклетів, фотоальбомів.

 

У 1997 році видав фотоальбом «Рівненщина», який на книжковій виставці в Палаці «Україна» (Київ) відзначений дипломом І-го ступеня.
Фотоавтор альбому «І мить у вічність проростає», присвяченого 25-річчю Рівненської АЕС (1998 р.).

Автор персональних виставок:
«Дерева вмирають стоячи» (1986),
«Допоки пам'ять не погасла» (1988),
«Воркута: коли душу дроти затягнули» (1989),
«Фотоекспромти» (1997),
«Древнього Корця барви золотаві» (2000),
«Круг містечка Берестечка» (2004),
«Багатоликий Морозюк» (2004),
«...І кожну мить візьму на згадку» (2005),
«МізАнСцени» (2006),
«Образи. Образи. Образи» (2007),
«Образи зримі і незримі» (2007),
«Берестечко: два світи» (2008),
«Його квітучий вічний сад» (2009),
«Краса і велич Давньої Волині» (2009).

Один із переможців фотоконкурсу газети «День» (2007), «Обличчя планети Земля» (2007). Учасник багатьох фотовиставок та конкурсів в Україні та поза її межами. Фотороботи експонувалися на багатьох колективних та персональних виставках в Україні, Румунії, Польщі, Словаччині, Німеччині, США.

Видав краєзнавчо-туристичні путівники «Запрошує Рівненщина», «Козацькі могили», «Острог», «Нетішин», «Костопіль», «Острозька Академія», «Музейні скарби» та ін.

Лауреат обласної літературно-мистецької премії імені Бориса Тена (1990 р.), яка присуджена за популяризацію народної спадщини засобами фотографічного мистецтва.

Член Національної Спілки фотохудожників України та Спілки театральних діячів.
Працює в різноманітних жанрах, передовсім пейзажу, архітектури, репортажу, портрета, театральної зйомки, рекламної фотографії. Фотографує камерами Nikon, Minolta, Mamiya. Має власну студію. Світло Bowens.

Театральна площа 1, кв. 329, Рівне, 33028 Тел./факс (0362) 26-36-31
Моб.тел. +38067 362 21 56 E-mail: anatol_m@ukr.net

  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123