рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - 04 лютого о 14.00 у Центральному Будинку архітекторавідкривається підсумкова виставка ІІІ Всеукраїнського фотоконкурсу "Вітрила України"
| 03 февраля 2018

04 лютого о 14.00 у Центральному Будинку архітекторавідкривається підсумкова виставка ІІІ Всеукраїнського фотоконкурсу "Вітрила України"


https://www.facebook.com/events/458296637901879/

За підсумками "ІІІ фотоконкурсу Вітрила України" виходить з друку одноіменний яхтовий фотокалендар.
Календар можна замовити, звернувшись до Любовь Котляр у приватному повідомленні чи на поштуkievsails@ukr.net.  Коментарии (1)
 1 
Написал(а) Котляр Любовь, в 09:37 04.02.2018
У 2015 році відбувся Перший відкритий Всеукраїнський конкурс яхтової фотографії, організований для всіх, хто любить вітрила і море в мистецтві фотографії. У перший рік були проведені виставки в Одесі, Києві, Миколаєві та дві церемонії нагородження. За три роки існування проект став помітною подією у вітрильному співтоваристві завдяки виставкам і підтримці інформаційних партнерів – Національної спілки фотохудожників України та мариністичного журналу «Шкіпер». 
 
Більшість учасників конкурсу – це яхтсмени-фотографи з Одеси, Дніпра, Миколаєва, Запоріжжя, Харкова, Києва, Вишгорода, Черкас, Херсона, Фороса, які представили на суд публіки і журі вже понад тисячу цікавих і надихаючих знімків. Оцінка творчих робіт учасників конкурсу проходила за участю журі з Національної спілки фотохудожників України. 
 
Учасники анонімно представляли свої роботи в двох категоріях – «Аматор» та «Майстер», у яких присутні наступні розділи: 
- жанр/жанровий портрет, що об'єднує портретні фотографії, зняті під час вітрильних перегонів і пов'язані з вітрильним спортом – це підкорення стихії, приборкання хвиль, радість і відчуття свободи. Фотографії цього розділу присвячені сюжетам і емоціям, що наповнюють вітрильний спорт, в тому числі і забавним моментам. І, безумовно – це дитяча жанрова фотографія, зворушлива і мотивуюча займатися яхтингом з ранніх років; 
- пейзаж – мальовничі краєвиди, відмічені географією вітрильних змагань. А також яхтинг як істотна частина життя міст, розташованих на берегах річок чи морей – фото вітрильників на фоні урбанізованого ландшафту; 
- спорт – екстремальні фотографії вітрильного спорту, динамічні й захоплюючі;. 
- етюди – творчий погляд на сюжети, які оточують прекрасний в кожній своїй миті вітрильний спорт. 
 
У 2017 році конкурс доповнений розділом «Українські яхтсмени на міжнародних регатах» з фото від Анни Зикової. Автор знімає вітрильні регати у яхт-клубі Clube Naval de Cascais (Португілія, Кашкайс), де вже кілька років поспіль у класі яхт SB20 змагаються українські екіпажі Sailing Team #GameChanger (шкіпер Юлія Кирпа) та IT Parfume Team (шкіпер Борис Швець). 
 
Головна номінація конкурсу – Гран-прі, переможець у якій визначається як Автор, який найбільш повно розкрив тему вітрильного спорту і набрав найбільшу кількість голосів журі та призових фотографій, представлених у всіх розділах конкурсу. У цьому році Гран-прі розділили між собою Любов Котляр та Олексій Медведенко, які цього року відзначені у 3 номінаціях з 4 можливих у категорії «Майстер». 
 
Перша експозиція 2018 року відбувається в Києві – у Центральному Будинку архітектора України з 04 по 18 лютого. По закінченню терміну експонування виставка переміщається до Одесі, а далі – до Миколаєва. 
 
За підсумками конкурсу виданий одноіменний фотокалендар «UKR 2018. Вітрила України». Офіційні партнери проекту з друку виставкових фотографій – компанія «Gross», друку фотокалендаря – компанія «Terminova». 
 
Довідка:  
фотоконкурс був заснований у 2015 році Оргкомітетом у складі Костянтина Зарицького з Національної Спілки художників України, директора дитячої спортивної школи Євгена Вітебського (Одеса), Любові Котляр з Київської організації Національної Спілки фотохудожників України.  
© Ідея – Євген Вітебський, Костянтин Зарицький, Любов Котляр, 2015-2018 
© Журі – НСФХУ, КО НСФХУ, 2018 
© Організація – Євген Вітебський, Любов Котляр, 2015-2018 
© Рress, афіша – Любов Котляр, 2015-2018  
© Календар – Любов Котляр, 2015-2018 
© Фото на афіші – Альберт Кабаков, 2018
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123