рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Сайт знов зазнає атак з боку фальшивих користувачів. Просимо віднестися з розумінням до деяких незручностей та обмежень!
Главная - Новости - Выставки - Персональна виставка О.Г. Тимошенка «Розстріляний Майдан» у Фастові
| 13 февраля 2018

Персональна виставка О.Г. Тимошенка «Розстріляний Майдан» у Фастові

        З 13 по 25 лютого 2018 року в міському палаці культури м. Фастова експонуватиметься персональна виставка Олександра Тимошенка «Розстріляний Майдан».

Автор фотовиставки – член Національної спілки фотохудожників України, учасник доленосних подій на Майдані у 2013-2014 роках.

         У стислому варіанті фотолітопису змальована хроніка буремних подій Революції Гідності. За допомогою власних спогадів, особистих емоцій, думок, переживань Олександр Тимошенко висвітлює процес пробудження та трансформації свідомості українців у виборі свого майбутнього . Як безпосередній учасник тих подій, двічі поранений 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській, своїми світлинами він нагадує про нестерпний біль , закарбований у серцях українців, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Одночасно автор висловлює своє захоплення співвітчизниками, які в надзвичайно важкий для України час згуртувалися на Майдані та продемонстрували свою єдність, гідність і прагнення до свободи.
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.