рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Вітаємо Вас з Новим 2019 роком та Новорічними святами! Здоров'я! Творчих злетів! Наснаги у творчості!
Главная - Новости - Выставки - Арт-проект Зіновія Підперигори "Відірватись від землі"
| 28 февраля 2018

Арт-проект Зіновія Підперигори "Відірватись від землі"

Виставка фоторобіт Зіновія Підперигори. Львівські урбаністичні пейзажі, які зроблені з недоступного для людського ока ракурсу та із застосуванням новітніх технологій.
Видавці щорічно продукують календарі та буклети, оформлені світлинами Зіновыя Підперигори. Але архітектурний об’єкт ніколи не можна осягнути повністю у паралельному сприйнятті. Для цього треба піднятися над власним візуальним досвідом, увійти у сфери трансцендентальності простору. Для того, щоб усвідомити семантику міста, необхідно ВІДІРВАТИСЬ ВІД ЗЕМЛІ.
Усі фото зроблено із недоступного для звиклого пішохода ракурсу, тому і така назва.
Але це не просто фіксація картинок із дрона, а "фотосесія" місцевості, пізніше зшита у панорамні фото. Це так, ніби мандрівник опиняється на певній висоті і може неквапливо оглянути все довкола. Є у цих світлинах деяка "відкритковість", але це свідома репліка на історичні графічні зображення міського пейзажу.
Дана виставка - лише початок проекту, а продовження полягає у розширенні географії зйомок, а може і у формі подачі опрацьованого матеріалу (альбом, відео і т.д.)
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.