рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Напади фальшивих користувачив та відновлення сайту НСФХУ тривають!
Главная - Новости - Выставки - Національна спілка фотохудожників України і київський фотоклуб "9х12" запрошують 4.04.2018 о 16:30 до Національної бібліотеки імені Ярослава Мудрого (вул. Грушевського 1) на презентацію фотовиставки "Наша спадщина".
| 03 апреля 2018

Національна спілка фотохудожників України і київський фотоклуб "9х12" запрошують 4.04.2018 о 16:30 до Національної бібліотеки імені Ярослава Мудрого (вул. Грушевського 1) на презентацію фотовиставки "Наша спадщина".

Національна спілка фотохудожників України і київський фотоклуб "9х12" запрошують 4.04.2018 о 16:30 до Національної бібліотеки імені Ярослава Мудрого (вул. Грушевського 1) на презентацію фотовиставки "Наша спадщина".

 

В експозиції світлини Любові Котляр, Ольги Левченко, Ольги Решетняк, Вадима Обітоцького, Павла Риболовлєва, Володимира Циби, Андрія Чекановського.

 

Національна  бібліотека України імені Ярослава Мудрого

Національна спілка фотохудожників України

Київський фотоклуб 9 х12

 

Фотовиставка

НАША СПАДЩИНА

 

До Дня пам’яток історії та культури

 

18 квітня відзначається Міжнародний день пам'яток і визначних місць, започаткований з ініціативи Міжнародної ради з питань охорони пам'яток і визначних місць (ІКОМОС). Рішення про відзначення дати прийнято Генеральною Асамблеєю ЮНЕСКО у 1983 році.

В Україні цей день  має назву День пам’яток історії та культури. Свято встановлене Указом Президента України «Про День пам’яток історії та культури» від 23 серпня 1999 року №1062/99 http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1062/99 і створене на підтримку ініціативи багатьох вчених, архітекторів, реставраторів, працівників державних органів охорони пам’яток історії та культури і спрямоване на підвищення обізнаності громадськості з розмаїттям вітчизняної культурної спадщини та необхідністю її збереження для майбутніх поколінь.

Україна зробила цивілізаційний вибір європейських пріоритетів, що орієнтовані на повагу і збереження культурно-історичної спадщини. Пам’ятки вітчизняної історії та культури найкраще демонструють загальноєвропейське коріння державної культурної традиції, їх неповторне місце на світовій мапі.

Фотовиставка «НАША СПАДЩИНА» містить роботи київських митців, які демонструють глядачеві об’єкти давнини світового значення на теренах України, зокрема храми і укріплення, які «маркують» наш шлях серед інших народів.

В експозиції світлини Любові Котляр, Ольги Левченко, Вадима Обітоцького, Ольги Решетняк, Павла Риболовлєва, Володимира Циби, Андрія Чекановського.

Фотовиставка експонується з 2 по 22 квітня 2018 року

в Арт-галереї Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого

за адресою вул. Михайла Грушевського, 1, 2-й поверх.

Презентація фотовиставки відбудеться 4 квітня 2018 року о 17:00.

 

Контактна особа Ольга Мазаєва

Тел. 485-17-95

 
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.