рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - «Різнобарвна Україна» у Китаї
| 10 апреля 2018

«Різнобарвна Україна» у Китаї

Сьогодні у найбільшому в Китаї парковому комплексі Їхеюань (літня резиденція китайських імператорів) відбулося урочисте відкриття виставки робіт членів Національної спілки фотохудожників України під назвою «Різнобарвна Україна». Згаданий захід організовано за підтримки Пекінської народної асоціації дружби з закордоном.

​Учасникам заходу було представлено світлини українських майстрів з різних куточків нашої мальовничої країни – Одещини, Закарпаття, Полісся, Київщини, Слобожанщини та ін.

​У своєму виступі #Посол України в #КНР О.Дьомін зазначив, що гуманітарна складова є невід’ємним елементом співпраці між Україною та Китаєм. Підкреслено важливість розвитку культурних зв’язків, зокрема в рамках ініціативи «#Один пояс, один шлях».

​Під час виступу очільник Пекінської народної асоціації дружби з закордоном пані Тянь Єнь наголосила на важливості організації побідних заходів між двома країнами, що є доказом давньої традиційної українсько-китайської дружби.​

У заході також взяли участь представники #МЗС КНР, Китайської народної асоціації дружби з закордоном,  Альянсу міст шовкового шляху, китайських ЗМІ й культурної індустрії, української громади та студентства.

​Виставка триватиме до 24 квітня ц.р.
夏藹琳 Shevchenko Elena Національна Спілка Фотохудожників України

Посилання на світлини з під час відкриття виставки:

 

 

https://www.facebook.com/ukrembcn/photos/pcb.936825623152606/936825536485948/?type=3&theater


Фотографії учасників виставки можна подивитись тут:
http://ru.calameo.com/read/001250600a21e12681828  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123