рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Напади фальшивих користувачив та відновлення сайту НСФХУ тривають!
Главная - Новости - Выставки - Саботаж Андрія Котлярчука
| 13 апреля 2018

Саботаж Андрія Котлярчука

Шановні колеги, вимушені знову звернути вашу увагу на той факт, що Андрій Котлярчук й досі ще не погасив свій борг за користування творчою майстернею Київської організації у сумі 13.240 грн. Зараз він активно продовжує давати рекламні оголошення про збір коштів на різні поїздки чергових груп під своїм керівництвом. Натомість проти Київської організації внаслідок його саботажу стосовно непогашеного боргу вже відкрито виконавче провадження. Нижче наведено листа члена Правління Київської організації НСФХУ Наталії Компанцевої стосовно даної ситуації (подано скорочено).
"Про бідного Котлярчука ... 
Шановні колеги! З багаторазових повідомлень голови Київської організації Любові Котляр ви знаєте, що в нашій організації сталася надзвичайна подія. Через те, що в нашому колективі виявилась негожа людина, під загрозу поставлена нормальна діяльність організації. Ім'я цієї негожої людини – може, для когось це буде і несподіванкою –
 Андрій Котлярчук!
Який і досі не сплатив по багаторазовим квитанціями чергову орендну плату за користування приміщенням творчої майстерні організації в особистих цілях під власну майстерню. На зборах Київської організації НСФХУ 18 листопада 2017 року він привселюдно пообіцяв погасити свій борг у 13 240 грн. ще до Нового 2018 року. Але це говорила людина, яка завжди приховує справжні наміри ...
При цьому він брехав, звивався, говорив, що не бачив цих квитанцій. І ніхто тоді навіть не подумав, що з нього потрібно було елементарно взяти розписку, завірити її у нотаріуса, створивши тим самим прецедент забрати ці гроші через суд. Виявилось, що основна риса характеру цієї людини – це патологічна, хвороблива жадібність...
Хочеться ще зупинитися на тому, як ця негожа людина позиціонує себе на сайті НСФХУ – не інакше як почесний член Королівського Фотографічного товариства Великобританії, причому ставить цей свій «титул» завжди перед своїм прізвищем. Всіх же фотографів, які мають почесні звання FIAP, вважає в порівнянні з собою непрофесіоналами. Хоча ще великий Адамсон говорив, що професіонал відрізняється від любителя лише тільки тим, що фотографією заробляє гроші собі на життя. І чим більше коштують твої фотографії – тим більший ти професіонал.
Звання ж члена FIAP фотограф отримує за участь в міжнародних конкурсах, за медалі і дипломи, за якість і смак. І судить його не одна людина, а ціла група відомих в світі фотографів. І там беруть не розмірами полотен і не рамами, а талантом і художністю. І всі ці фотографи, зауважте, ставлять свої звання після прізвища, а не перед, як це робить Андрій Котлярчук. А для того ж, щоб стати членом Королівського фотографічного товариства Великобританії, не потрібно бути навіть фотографом. Потрібно тільки зайти на їх сайт, заповнити анкету, заплатити $ 160 і приводьте туди хоч всю сім'ю :)
РЕЗЮМЕ: шановні колеги, члени Київської організації! Не знаю, як вам, але мені неприємно знаходження пройдисвітів з такою «діловою репутацією» в своїй організації. І я не хочу, щоб наша Спілка фотохудожників перетворилася на їхній притулок. Тому пропоную виключити Андрій Котлярчук з Київської організації за Ст. 3.6. Статуту «Вчинення дій, що дискредитують Спілку або його членів, за прояв неповаги до діяльності Об'єднання та НСФХУ, ігнорування етичних норм поведінки, нанесення матеріальної та моральної шкоди Спілці і Об'єднанню», і не давати йому ні в якому разі ніяких відстрочок.
З повагою до Вас, 
Наталія Компанцева"  Коментарии (2)
 1 
Написал(а) Странадко Едуард, в 08:37 14.04.2018
Я так розумію, що Київська організація на данний момент сплачує своїми внесками борг Котлярчука, а рахунок її заарештовано, що не дало змоги отримати грант від КМДА на проведення конкурсу?
 2 
Написал(а) Котляр Любовь, в 05:33 15.04.2018
https://www.facebook.com/122722211246742/photos/a.123377637847866.1073741826.122722211246742/792591704259786/?type=3&theater 
На загальних зборах Київської організації від 24 березня 2018 схвалено рішення пpо притягнення Андрій Котлярчук - у разі несплати боргу - до відповідальності через суд. Організація не має права витрачати свої внески на погашення чужого боргу.
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.