рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Напади фальшивих користувачив та відновлення сайту НСФХУ тривають!
Главная - Новости - Выставки - Національний заповідник "Софія Київська" та Дирекція художніх виставок України раді представити виставку урбаністичних фотографій Петера Лаглера (Австрія).
| 08 мая 2018

Національний заповідник "Софія Київська" та Дирекція художніх виставок України раді представити виставку урбаністичних фотографій Петера Лаглера (Австрія).

До Міжнародного дня музеїв
Національний заповідник "Софія Київська" та Дирекція художніх виставок України раді представити виставку урбаністичних фотографій Петера Лаглера (Австрія).

Відень важить дуже багато для української культури. Тут у різний час навчались Олена Кульчицька і Лесь Курбас, Дмитро Донцов і Іван Пулюй, у віденському університеті здобув докторський ступінь Іван Франко, а в опері співали Соломія Крушельницька і Вікторія Лук'янець. 
Фотографії Петера Лаглера дозволяють нам відчути і зрозуміти душу цього чарівного міста, показуючи куточки, фрагменти і деталі, які важко помітити і "пережити" під час коротких туристичних поїздок чи відряджень. 
Фасади барочних костелів, голівки путті, гротескні шрифти рекламних вивісок, класицистичні сфінкси і імперські орли, строга геометрія сучасних будівель і пластичність історизму – все це помічає і виділяє око Петера Лаглера.
Одним з улюблених стилістично-композиційних прийомів художника є робота з віддзеркаленнями у вітринах крамниць, вікон будинків чи авто. Це дозволяє йому отримати багатошаровий, колажний, часом сюрреалістичний образ міста і його мешканців. 

Петер Лаглер (нар. 1968 року) -- учасник багатьох міжнародних виставок у галереях Данії, Словенії, Чехії, Німеччини. В останні кілька років багато знімає в Україні. Його виставки пройшли у Львові (Музей ідей), Дніпропетровську (Арт-центр "Квартира"), Івано-Франківську (Краєзнавчий музей) і Києві (Бібліотека НАНУ, Музей історії Києва).

11 травня, НЗ "Софія Київська", виставковий зал "Хлібні", 16.00  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.