рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Е. Странадко "Школа"
| 27 апреля 2010

Е. Странадко "Школа"

26 квітня у Полтавському літературно-меморіальному музеї ім. В.Г. Короленка відкрилася фотовиставка Едуарда Странадка (НСФХУ)

Чорно-біле відчуття школи Едуардом Странадком - це жахливі вставання зранку, фарбовані парти з відкидними кришками, в'язка незадоволеність повсякденного життя.

Схожість з побутовою фотографією не має принципового значення. На початку творчим методом, ймовірно, була чарівність відвідання напівтемного та затісного ательє провінційного фотографа, який у жодному випадку не соромився самого себе, приймаючи навколишнє суспільство як даність. На стінах: ряд дерев'яних весільних пар з вокзальною нудьгою в очах - з цієї низки предків ми вийшли, за ними підемо до царства паперових тіней. Тут немає думки, тут немає історії, тут є тільки відчуття, яке відчуває нумізмат, торкаючись металевої поверхні придбаної монети.

Скромна зовнішність цієї серії, ракурс, з якого побутовий фотограф ніколи б не знімав свої моделі, приводить нас до жахливого відкриття стиснутої реальності, майже фізичного ворушіння болота життя, яке потім буде згадуватися, як «найкращі роки».

Наталія СКАРЛАТТІ
  Коментарии (2)
 1 
Написал(а) Говорухина Наталья, в 18:53 27.04.2010
Эдуард! С выставкой Вас! Мечтаю о том, чтобы сумчане когда-нибудь увидели Ваши потрясающие фото.Хай Вам щастить! :)
 2 
Написал(а) Милов Марк, в 22:00 29.04.2010
и тебе, Эдик, поздравления. Приезжай, у меня там ручная печать :)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123