рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Фотогалерея Василя Пилип’юка запрошує всіх поціновувачів художньої фотографії на виставку робіт Едуарда Странадка «Метрополіс»
| 21 мая 2018

Фотогалерея Василя Пилип’юка запрошує всіх поціновувачів художньої фотографії на виставку робіт Едуарда Странадка «Метрополіс»

Фотогалерея Василя Пилип’юка запрошує всіх поціновувачів художньої фотографії на виставку робіт Заслуженого працівника культури України, голови Національної спілки фотохудожників України Едуарда Странадка «Метрополіс». Урбаністичні знімки щоденного життя нашої столиці як масштабна антиутопія, зафіксована об’єктивом автора – це його погляд у себе й у майбутнє, яке вже настало.

Відкриття фотовиставки відбудеться у п’ятницю, 25 травня, о 17:00 годині за адресою вул. Стецька, 3а. Будемо раді зустрічі!

Метрополіс - це тривожне прогнозування, наповнене кафканським неврозом та страхом. Це комплекс неповноцінності, який відтворився у великих задумах та великих масштабах, це - погляд у себе й у майбутнє, яке вже настало. Понад  2000 фотографій щоденного життя нашої столиці як масштабна антиутопія, знята Едуардом Странадком, не дублює кінематографу Веймарської республіки великого Фриця Ланга, бо продукти тієї культури вже втратили життєздатність, перейшли в розряд історичних пам'яток. Мова йде про створення нового сенсу, де до будь-якого розуміння підв'язується будь-яке потрібне значення.

Люди не помітили, як фотографія, та й взагалі, медійна картинка, стали ще одним засобом комунікації, а потім і заміною самого життя. Людина розучилася бути присутньою у своєму житті. Світ насичений новими ідеологемами - це ідеї-перевертні, спрямовані на утвердження нового світопорядку. З ними неможливо воювати,  як із вітряними млинами. Вони нереальні, але вони тим страшніші, чим нереальніші.
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123