рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Фотоиздания - Подарунковий фотоальбом Олега Жарія “Україна. Панорама століть”
| 26 мая 2018

Подарунковий фотоальбом Олега Жарія “Україна. Панорама століть”Вийшов з друку фотоальбом Олега Жарія “Україна. Панорама століть”, видавництво "Мистецтво", 2018 р. Формат 24×24 см, 224 с., українською і англійською мовами. 
Огляд альбому (35 фото зі 112): http://zharii.kiev.ua/data/media/66/output_6.pdf

Цей фотоальбом — перший в практиці українського книговидання з панорамними HDR фотографіями. У виданні представлено більш ніж сто світлин, які демонструють красу великих і малих міст, визначні пам’ятки історії та архітектури, чудові краєвиди, переважну більшість об’єктів з переліку Чудес України — таких як Софія Київська, Києво-Печерська Лавра, Кам’янець-Подільська та Хотинська фортеці, парк Софіївка та інші. Автор представляє світлини за порами року. Кожен розділ відкривається панорамами трьох міст із найбільшою кількістю пам’яток архітектури — Київ, Львів і Кам’янець-Подільський, потім — Одеса та інші міста й місцевості, на початку денні фотографії, в кінці — вечірні. Мета альбому — показати довершеність творінь рук людських і чарівну красу природи, допомогти читачеві у виборі наступного маршруту для подорожі нашою прекрасною країною — Україною.

Альбом буде представлений на Книжковому Арсеналі – 2018 (30 травня – 3 червня) на стенді видавництва «Мистецтво» (стенд В 2.10).

Про автора

Жарій Олег Юрійович народився у Кам'янець-Подільському, живе та працює в Києві. Закінчив механіко-математичний факультет Київського державного університету імені Т.Г.Шевченка. Професор, доктор фізико-математичних наук, професійний фотограф і журналіст. Автор популярного навчального посібника "Цифровая HDR-фотография и панорамная съемка" (Київ: Cкай Хорс, 2011) та п’яти фотоальбомів, публікацій у журналах National Geographic Росія, Welcome to Ukraine, Forbes, Hi-tech pro, Фокус та ін. Персональні виставки у Києві, Лондоні, Найробі, Хо Ші Міні. Переможець численних фотоконкурсів.

Контакти: +38098 4831251, www.zharii.kiev.ua, oleg@zharii.kiev.ua
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123