рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Новини, статті, ілюстрації просимо надсилати на photospilka_kr@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Діана Руденко. "Вразлива краса". У фотогалереї Василя Пилип'юка
| 12 июня 2018

Діана Руденко. "Вразлива краса". У фотогалереї Василя Пилип'юка

Запрошуємо всіх поціновувачів художньої фотографії та любителів дикої природи відвідати нову фотовиставку в фотогалереї Василя Пилип'юка (вул. Стецька, 3а, м. Львів)!

15 червня фотограф дикої природи Діана Руденко представить Вашому огляду свої роботи, об'єднані тематикою "Вразлива краса".

Діана фіксує неповторні миті з життя диких тварин по всьому світі, а також величні краєвиди заповідних територій.

На виставці представлено більше сорока авторських робіт із пейзажами та тваринним світом України, Танзанії, Кенії, ОАЕ та Султанату Оман, які було знято протягом 2015-2018 років. 

Через мистецтво фотографії автор акцентує увагу на вразливості дикої природи та порушує проблеми браконьєрства, торгівлі слоновою кісткою, утримання диких тварин у якості «домашніх улюбленців» та знищення їхнього природного середовища.

Експозиція буде цікавою і дітям, тому приходьте на виставку цілою сім'єю!

Усі роботи доступні для продажу.

 

Коротка довідка про автора

Діана Руденко (м. Біла Церква, Київська область) – фотограф дикої природи, волонтер Всесвітнього фонду дикої природи (WWF Україна), мандрівниця, поетеса, автор збірки «Вікно в буття» (2004 р.).

Фіналіст міжнародного фотоконкурсу HIPA (Дубай, ОАЕ, 2017 р.) у категорії «Чорно-біле фото» з роботою «Осиротілій Дім».

Займатися фотографією почала 2015 року.

Закінчила Білоцерківську фотошколу «ZOOM», експериментувала з індустріальним та концептуальним фото, але любов до тварин та пристрасть до ризикованих подорожей визначили основні жанри, у яких працює та вдосконалюється автор: дика природа та пейзажна фотографія. 

Для того, щоб досконало знати життя та звички своїх «моделей», Діана постійно вивчає особливості поведінки тварин та птахів, як спостерігаючи за ними в природному середовищі, так і переглядаючи сюжети National Geographic та Animal Planet. Досвід та знання про довкілля, набуті під час подорожей до Африки, допомагають фотографу почуватися комфортно у польових умовах.

У планах Діани - масштабний фотопроект про рідкісні види тварин України.
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.