рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Напади фальшивих користувачив та відновлення сайту НСФХУ тривають!
Главная - Новости - Выставки - Професіоналів та аматорів запрошують взяти участь у фотоконкурсі "Хмельницький крізь об’єктив"
| 02 августа 2018

Професіоналів та аматорів запрошують взяти участь у фотоконкурсі "Хмельницький крізь об’єктив"

Конкурс організовують щороку до Дня міста.

Усіх охочих запрошують взяти участь у фотоконкурсу "Хмельницький крізь об’єктив", який присвячений Дню міста Хмельницького. Як повідомляють у міськраді, професіонали та аматори фотомистецтва незалежно від місця проживання та віку, а також дітм віком до 17 років можуть надсилати роботи. Термін подачі фотографій - з 1 серпня до 7 вересня 2018 року.

«Фотоконкурс "Хмельницький крізь об'єктив" має на меті стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності жителів та гостей міста, підтримку, розвиток і закріплення кращих традицій фотомистецтва, розвиток творчих зв’язків і обмін досвідом між фотографами, виявлення сучасних тенденцій і технологій у фотомистецтві. Переможців нагороджуватимуть напередодні міста, який цьогоріч відзначатимуть 29-30 вересня», - йдеться у повідомленні.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно заповнити заяву та надіслати її разом із фото на електронну адресу: misto-hm@ukr.net
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.