рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Pinhole trolleybas. Тролейбус-фотоапарат
| 10 августа 2018

Pinhole trolleybas. Тролейбус-фотоапаратPavlovka ArtGallery представляє історію створення гігантського тролейбуса-фотоапарата.

Побачити фотографії та негативи, зроблені тролейбусом, поспілкуватися з учасниками проекту, а також дізнатися, як перетворити будь-що, в тому числі тролейбус, на фотоапарат, можна буде з 10 до 21 серпня у Pavlovka ArtGallery.

Цьогоріч за підтримки Маріупольська міська рада в рамках Startup Гогольfest ми зробили арт-проект «PINHOLE TROLLEYBUS» – тролейбус-фотоапарат в Мариуполь
Куратори проекту Waldemart KlyuzkoIgor Belsky, Юлія Бельська (Юлия Геннадиевна), Володимир Буслов, 
Учасник проекту Вімала Малюченко (Vimala Marjari)

Skodа, що відслужила свій тролейбусний вік на пасажирських маршрутах м. Маріуполя, отримала нове життя як унікальний гігантський фотоапарат, єдиний у світі.

Усередині тролейбус був перетворений на вщент чорний простір, в який світло проникає лише крізь невеликий отвір. Використовуючи той самий принцип, що і в будь-якому з фотоапаратів, тролейбус може побудувати зображення розміром у людський зріст.

ТРОЛЕЙБУС-ФОТОАППАРАТ одночасно працює і як пінхол - елементарна система побудови зображення на основі проходження світла крізь невеликий отвір, і як камера обскура, використовуючи прості оптичні системи: зональну пластину Френеля, монокль, перископ, ландшафтну лінзу, вікна самого тролейбуса, і різні рідини, що мають різний коефіцієнт заломлення.

З 27 квітня по 1 травня жителі Mariupol і гості насолоджувалися шоу у стилі самого Льюїса Керрола, потрапивши всередину фотоапарата та спостерігаючи таїнство народження фотографії.

Під час фестивалю учасники проекту на світлочутливій бромо-срібній плівці форматом і 100х117см метр зробили два історичних знімки: один на пінхол (формат негативу 117х66,5 см), другий на лінзу (формат негативу 117х100 см).

Подробиці:
0997265876
0679857783
0967062967 
https://www.facebook.com/events/1945006195558646/  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123