рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Новини, статті, ілюстрації просимо надсилати на photospilka_kr@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - 8 жовтня (понеділок) о 16:00 год. у Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів "Бойківщина" відбудеться відкриття фотовиставки Василя Пилип’юка «Україно, ти для мене диво!»
| 02 октября 2018

8 жовтня (понеділок) о 16:00 год. у Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів "Бойківщина" відбудеться відкриття фотовиставки Василя Пилип’юка «Україно, ти для мене диво!»

8 жовтня (понеділок) о 16:00 год. у Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів "Бойківщина" відбудеться відкриття фотовиставки Василя Пилип’юка «Україно, ти для мене диво!»

Василь Пилип'юк був близьким другом Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» та фотоклубу «Промінь», що діє при музеї, і неодноразово був присутнім на різних фотоклубівських імпрезах. До речі, мистецькі фотовидання Василя Пилип’юка також зберігаються у фондах долинського музею.

До уваги відвідувачів виставки! На урочистому відкритті виставки кожен матиме змогу придбати авторські фотоальбоми Василя Пилип'юка.
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.