рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Маємо черговий напад на сайт! Найближчим часом робота сайту буде відновлена.
Главная - Новости - Выставки - Виставка Харківського фотоклубу у Києві
| 06 октября 2018

Виставка Харківського фотоклубу у Києві

FOCUSники

Представляємо вашій увазі виставку харківської Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб». Вона зібрала кращі роботи як новачків, так і досвідчених фотографів, з метою якнайповніше показати зріз сучасної фотографії. Автори демонструють свій творчий погляд у різних жанрах і напрямках сучасного фотомистецтва: пейзаж, портрет, макро, жанрова фотографія, стріт-фото. Фотомистецьке об’єднання харківських майстрів надає можливість авторам не загубитись у сучасному гігантському потоці фотозображень, знайти і викристалізувати свій стиль, мобілізує зусилля однодумців для взаємного творчого зростання і створення авторських проектів.
Тетяна Бутвіна – член Національної спілки фотохудожників України, фотографує у жанрах натюрморт і портрет. Автор персональних виставок. Бере участь у міжнародних і вітчизняних фотоконкурсах, має їхні численні нагороди і відзнаки. Має публікації в українських фотовиданнях. Авторські роботи зберігаються у музеях і приватних колекціях.
Тетяна Золотарьова – шанувальниця зйомки «малого світу», учасниця багатьох колективних фотовиставок і авторка однієї персональної: «Чарівний світ равликів». Улюблена тема вимагає від автора досконалого володіння фотоспорядженням і великої терпеливості.
Лідія Цапко – шанувальниця фотографії природних явищ і міського середовища, жанрової фотографії повсякденного життя. Любить фотозйомку в подорожах. Учасниця вітчизняних і міжнародних фотовиставок.
Людмила Санжаревська – фотографує пейзажі і портрети, архітектуру і людей, мисливець за унікальними моментами життя. Любить фотографії з подорожей. Учасниця вітчизняних і міжнародних фотовиставок.
Зоя Костіна – досвідчений фотограф, має міжнародне звання майстра фотографії EFIAP (Excellence Artist). Улюблений жанр – психологічний портрет, портрет-настрій, портрет-історія. Майстер – жіночого портрету. Роботи наповнені роздумами про життя і кохання.
Андрій Пшеничний. Фотографія для нього – спосіб спілкування з людьми. Мета – передати внутрішній світ персонажів своїх світлин.
Микола Довбиш. Улюблені жанри – портрет, міський пейзаж, натюрморт. Надає перевагу фотографувати людей, зайнятих улюбленою справою. Учасник вітчизняних і міжнародних виставок і фотоконкурсів, на яких неодноразово здобував нагороди.
Олександр Соколов. Улюблений жанр – психологічний, насичений емоціями стан природи, її різноманіття. Олександр – шукувач неповторності і натхнення. Час від часу звертається і до інших тем у фотографії – макро, портрет.
Ірина Деркач – учасник багатьох колективних і автор трьох персональних виставок. Нині улюблена тема – театр. В клубі відповідає за організацію і підготовку фотовиставок. Працює фотографом у Харківському художньому музеї.  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123