рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Маємо черговий напад на сайт! Найближчим часом робота сайту буде відновлена.
Главная - Новости - Выставки - Виставка кращих робіт Міжнародного фотосалону «Планета дітей» демонструється у Чернігові в Обласній універсальній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка
| 12 октября 2018

Виставка кращих робіт Міжнародного фотосалону «Планета дітей» демонструється у Чернігові в Обласній універсальній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка

Виставка кращих робіт Міжнародного фотосалону «Планета дітей» демонструється у Чернігові в Обласній універсальній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка за адресою проспект Миру, 41.
Міжнародний фотосалон «Планета дітей» щорічно проводить Київська організація НСФХУ під патронатом Національної спілки фотохудожників України та Міжнародного фотографічного руху «Зображення без кордонів» ISF – Image sans Frontiere. Ідея та координація – члена Національної спілки фотохудожників України Наталії Компанцевої (AFIAP). Основна мета фотосалону - якомога яскравіше відобразити світ дітей, їхні радощі і горе, навчання і відпочинок, розваги, захоплення, емоції, як позитивні, так і негативні, взаємовідносини між собою, з дорослими і з батьками, тобто – їхнє життя. Ідея проекту полягає в приверненні уваги громадськості та урядів світу до проблем дитини через роботи кращих фотохудожників і показати, чим живуть сьогодні наші діти.
Дитинство згадується нами як найщасливіша пора нашого життя – безтурботна, радісна, оточена люблячими батьками, дідусями, бабусями. Саме в цю пору ми пізнаємо світ, вчимось, розвиваємось і просто гуляємо, радіючи сонцю, снігу, улюбленим тваринам та іграшкам. Такі миттєвості відобразили автори у своїх роботах.
Але, на жаль, буває й інше дитинство, де є діти бездомні, кинуті, безнадійно хворі,  також ті, яких спіткала війна, оточує бідність та злидні. Ці діти потребують допомоги, і автори представлених робіт не залишились байдужими, привертаючи увагу до цих проблем.
Цього року у фотосалоні взяли участь 126 фотографів з 11 країн світу! Найбільше було учасників з України. Також до учасників з нашої країни долучилися фотохудожники з Білорусі, Росії, Ірландії, Литви, Ізраїлю, Індії, Азейбарджану, Грузії та США. Вони надіслали 939 робіт до різних секцій фотосалону.
На виставці у Чернігові представлені кращі світлини різних років з 22 країн світу. Яскраві професійні знімки передають щастя та радість, позитивні емоції та дитячий біль. Сподіваємось, що ці чудові роботи залишать у відвідувачів виставки незабутні враження, дозволять згадати невеличкі епізоди свого дитинства.
Виставка відкрита щоденно, крім п’ятниці з 9:30 до 19:45.  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123