рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Kyiv Photo Week у Toronto-Kyiv
| 19 октября 2018

Kyiv Photo Week у Toronto-Kyiv

Учасники KyivPhotoWeek 2018 Human.Environment

ЖОВ24

Відкриття Другого Міжнародного Форуму фотографії Kyivphotoweek

Публічна
 · Організовує Kyiv Photo Week
 • Toronto-Kyiv
  VELYKA VASYLKIVSKA 100, Kyiv, Ukraine, 03150

 • Фонд сприяння розвитку мистецтв Art Spatium FoundationTuzov Galleryта Tumasoff Gallery представляють Другий Міжнародний форум фотографії KyivPhotoWeek 2018. 
  Цьогорічна тема форуму "Human.Enviroment" - про людину та середовище, в якому вона живе. В експозиції візмуть участь більш як 50 українських та зарубіжних фотографів. 

  Метою щорічного Форуму є популяризація фотографії в Україні, формування комерційного попиту на українське фотомистецтво. Форум відбудеться в комплексі Toronto-Kyiv (вул. Велика Васильківська, 100).

  Відкриття - 24 жовтня о 19-00.

  Значну частину експозиції Форуму складе концептуальна фотографія – одна з сучасних тенденцій у світовій фотографії. Будуть представлені роботи Alexander KlymenkoIgor GusevSergey TumasovAnna MironovaIgor Makedon. Майстер фотографії з Австрії Peter Lagler продемонструє свою колекцію­ фотографічних абстракцій.

  У основній експозиції відомий український фотограф Игорь Гайдай (Igor Gaidai) представить нові роботи з різних проектів. Особливо вразить глядача світлина з проекту «Разом», на якій закарбовано більше тисячі дітей-сиріт, які співають у хорі.

  Найкращий фотограф Непалу Gorakh Bista продемонструє свої замальовки з життя в гірській країні та проведе майстер-класс.

  Агенство УКРІНФОРМ представить спецпроект «Мистецтво з-за грат» - фотографії з малюнків власного кореспондента УКРІНФОРМ Романa Сущенка, незаконно засудженого в РФ.

  Ukrainian Institute of Public Diplomacy репрезентує візуальний проект «Діти у війні» про життя дітей, що мешкають на прифронтових территоріях Сходу України, який був представлений у Берліні, в рамках Європейського місяця фотографії.  Vlad Tuzov, арт-директор форуму KyivPhotoWeek, арт-дилер, куратор: «Західний ринок дуже схильно ставиться до концептуального фотомистецтва, відслідковує і щиро приймає нові роботи.Суми гонорарів за які, іноді досягають декількох мільйонів. Яскравий приклад: за "Рейн-2" Андреас Гурскі, випускник відомої Дюссельдорфської школи мистецтв, отримав більше чотирьох мільйонів доларів. У рамках спеціального проекту «Namib.Adstract» український фотограф Сергій Тумасов продемонструє підбірку абстрактних пейзажів з пустелі Наміб, виконаних саме в дусі цієї школи»

  Наразі, ми продовжуємо створювати моду на фотографію та привертати увагу до цього виду мистецтва покупців та колекціонерів, а також західних галерей».

  Генеральний партнер заходу Toronto-Kyiv
  Art Spatium Foundation - Титульний Партнер

  Партнери заходу:
  UNIT.City
  Modern Art Research Institute of the National Academy of Arts of Ukraine
  Tuzov Gallery
  Tumasoff Gallery
  CHERNOZEM ресурс креативной экономики
  ARTHUSS.com.ua
  ArtsLooker
  fotoafisha.com
  Fotokiev.info 
  Kievphotos-Hall 2012
  LuckyUkraine
  АRKA 12
  INVERIA flow space
  White Ribbon Ukraine/ Біла Cтрічка Україна
  UAFRA
  Magnat diamonds
  Ukrainian Heart
  TUASHO
  ArtComb
  ZABUGOR.COM Luxury Travel Club 
  Ukrainian Institute of Public Diplomacy 
  ugallery.com.ua
  Таблеточки
  УКРІНФОРМ  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123