рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Едуард Странадко "Метрополіс" у Торонто центрі
| 23 октября 2018

Едуард Странадко "Метрополіс" у Торонто центрі

Фонд сприяння розвитку мистецтв Art Spatium FoundationTuzov Galleryта Tumasoff Gallery представляють Другий Міжнародний форум фотографії KyivPhotoWeek 2018. 
Цьогорічна тема форуму "Human.Enviroment" - про людину та середовище, в якому вона живе. В експозиції візмуть участь більш як 50 українських та зарубіжних фотографів.  

Метою щорічного Форуму є популяризація фотографії в Україні, формування комерційного попиту на українське фотомистецтво. Форум відбудеться в комплексі Toronto-Kyiv (вул. Велика Васильківська, 100).

Відкриття - 24 жовтня о 19-00.
Едуард Странадко МЕТРОПОЛІС
Метрополіс - це тривожне прогнозування, наповнене кафканським неврозом та страхом. Це комплекс неповноцінності, який відтворився у великих задумах та великих масштабах, це - погляд у себе й у майбутнє, яке вже настало. Понад  2000 фотографій щоденного життя нашої столиці як масштабна антиутопія, знята Едуардом Странадком, не дублює кінематографу Веймарської республіки великого Фриця Ланга, бо продукти тієї культури вже втратили життєздатність, перейшли в розряд історичних пам'яток. Мова йде про створення нового сенсу, де до будь-якого розуміння підв'язується будь-яке потрібне значення.

Люди не помітили, як фотографія, та й взагалі, медійна картинка, стали ще одним засобом комунікації, а потім і заміною самого життя. Людина розучилася бути присутньою у своєму житті. Світ насичений новими ідеологемами - це ідеї-перевертні, спрямовані на утвердження нового світопорядку. З ними неможливо воювати,  як із вітряними млинами. Вони нереальні, але вони тим страшніші, чим нереальніші.
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123