рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Фото виставка київських фотографів "Відображення світу" в Одесі
| 24 ноября 2018

Фото виставка київських фотографів "Відображення світу" в Одесі

«Відображення світу».
Виставка київських фотографів.

Пропонуємо до Вашої уваги виставку робіт тридцяти сучасних фотографів, об’єднаних у київській організації Національної спілки фотохудожнків України і у фотоклубі «9х12», який є ініціатором обміну фотоекспозиціями і творчими проектами в Україні й з партнерами з-за кордону.
Сьогодні ми пропонуємо глядачам познайомитися з багатьма актуальними сюжетами нашого життя і їх творчими відображеннями, зазирнути у світ через сприйняття засобами художньої фотографії: магією світла і тіні, композицією геометричних побудов, ритмів, умінням побачити незвичайне в буденному і буденне в екзотиці. Запрошуємо разом з авторами помандрувати морям під вітрилами, піднятися гірськими стежками, уважно вглядітися в обличчя земляків і жителів інших країв, взяти участь у народних святах і пройтись вулицями сучасного міста, відчути поезію природи рідного краю і привабливість найкрасивіших куточків світу. Фотографія, як і будь-яке мистецтво не тільки відображає довколишній світ, а й створює нові авторські світи емоцій і уявлень. Маємо надію, що кожний на виставці знайде для себе цікаву інформацію й емоції співзвучні з власним сприйняттям життя, отримає позитивний заряд почуттів.
Цей вернісаж складено з фоторобіт Барвінської Тетяни, Бєльського Ігоря, Бриленка Сергія, Голімбовської Ірини, Дерлеменка Євгена, Ільєнко Олени, Компанцевої Наталії, Корнілова Дмитра, Котляр Любові, Кузнецової Ольги, Лещинського Валерія, Недзельницького Андрія, Пліска Олексія, Странадка Едуарда, Тишкевича Анатоля, Шевченка Олександра.
Київський фотоклуб «9х12» представляють: Гілітуха Дмитро, Дягелев Воодимир, Казакова Інна, Науменко Олександр, Обітоцький Вадим, Павлов Сергій, Проданенко Сергій, Риболовлєв Павло, Середенко Світлана, Спіріна Неллі, Туманов Юрій, Циба Володимир, Чекановський Андрій, Черемісін Віктор
Висловлюємо подяку організаторам експозиції – Олександру Сінельнiкову й Олегу Недвизі.
Виставка триватиме два тижні. Вхід вільний.
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123