рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Презентація фотокниги: "Батальйон "Полтава". Роки війни."
| 12 декабря 2018

Презентація фотокниги: "Батальйон "Полтава". Роки війни."

Презентація одразу двох книжок. Легендарної "Слово про війну 2 4.5.0." Та унікального фотоальбому "Батальйон "Полтава". Роки війни.", де боєць-доброволець три роки фотографував життя, побут, службу бійців з середини в трьох секторах оборони. Знімки В.Запека зберігаються в державному архіві з поміткою "зберігати довічно", в двох музеях. Фото доповнені розповідями.

Запрошуємо всіх бажаючих на презентацію фотокниги "Батальйон "Полтава". Роки війни". Це унікальна підбірка про життя і службу добровольчого батальйону в трьох секторах оборони за три роки служби. Автор книги - Віталій Запека, доброволець, який більше двох років воював на різних позиціях і населених пунктах Луганщини.

Всі учасники зможуть у форматі відкритої дискусії поспілкуватись із автором та отримати безкоштовно примірник фотокниги.

✅Реєстрація на подію за посиланням➡ https://goo.gl/4Aicc9

❗Нагадуємо, що Проект "Фотокнига "Батальйон "Полтава. Роки війни" переміг за результатами рейтингового голосування у конкурсі проектів для ГО #ВідкритаСолідарність у травні 2018 року серед сотні інших проектів і отримав 50 000 гривень на видавництво книги.
#OpenSolidarnist
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123