рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Інформацію про виставки, статті та новини просимо надсилати на photospilka@ukr.net
Главная - Обучение - Практика - Сергій Селезньов, Олександра Родіонова з фотопроектом “Спадкоємці” на ТРК "Чорноморська"
| 27 декабря 2018

Сергій Селезньов, Олександра Родіонова з фотопроектом “Спадкоємці” на ТРК "Чорноморська"

Сергій Селезньов, Олександра Родіонова з фотопроектом “Спадкоємці” на ТРК "Чорноморська"
https://www.youtube.com/watch?v=oPe8TYZhiW8&t=106s
Сергій Селезнев (НСФХУ, Дніпро) : проект “Спадкоємці” розпочався в серпні 2014 року. Першою участніцею стала Олександра Родіонова і її сім’я. Саме так, в Проекті пріймають участь не тільки діти 12-15 років, а й дорослі їх родичі. Чому? Тому, що саме в цей вік дітям заладається інтерес до професії, до її тонкощів і суті, а дорослі, присутні на зайняттях, теж маючи право голосу, також приймають в них активну участь. Таким чином творча фотографія охоплює і дітей і їх сім’ї.
Як показав досвід п’яти років існування Проекту, вік учасників був вибраний вірно. Результати є дуже обнадійливі. Перша учасниця Проекту - Олександра Родіонова у грудні 2018 року була прийнята у Національну спілку фотохудожників України. До вступу в фотосоюз (в 2019 році) готується ще один учасник Проекту 14-річний Данило Молочний.
У жовтні 2019-го ми втрьох плануємо провести фотовиставку, в рамках Проекту “Спадкоємці” , присвячену його 5-річчю.  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123