рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - «IV експозиція «Єдина Україна», присвячена Дню Соборності України у Київській фортеці
| 16 января 2019

«IV експозиція «Єдина Україна», присвячена Дню Соборності України у Київській фортеці

22 січня 1919 року біля підніжжя пам’ятника Богданові Хмельницькому на Софійському майдані в Києві було урочисто проголошено Акт Злуки Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою.

Не дивлячись на неоднозначні оцінки, об’єднання мало велике значення, оскільки сприяло усвідомленню загальноукраїнської спільності серед населення, яке довгий час знаходилось у складі різних держав. Акт возз’єднання, злуки двох частин України був символічним знаком прагнення єдності. Тому 22 січня 1919 року по праву займає своє місце в українському пантеоні визначних дат.

І саме зараз, як ніколи в новітній історії України, вона потребує єднання. Єднання зусиль душ і сердець у боротьбі з агресором, який ставить під питання існування держави Україна. Після подій Революції Гідності 2013-2014 рр., окупації Криму та початку антитерористичної операції на Сході України ідея Соборності постала з новою нагальністю і силою. Як і 100 років тому, українці відстоюють свободу і територіальну цілісність держави із зброєю в руках.

«IV експозиція «Єдина Україна», присвячена Дню Соборності України, розпочнеться 17 січня о 16 год. в стінах НІАМ «Київської Фортеця» у «Новій виставковій залі». Також до огляду будуть представлені поєднані творчістю фотомитців фотографії, які передають багатогранне розмаїття різних регіонів нашої країни – Заходу, Сходу та Півдня.

Автори «IV експозиції «Єдина Україна»

Кияни:  Антонович Валеріан, Барвінська Тетяна, Даниляк Ігор, Ковальчук Марія, Котляр Любов, Лещинський Валерій, Мірошник Сергій, Недзельницькі Дмитро та Андрій, Пасечник Юрій, Странадко Едуард, Фоменко Тетяна, Черемісін Віктор, Шевченко Олександр.

 

Кузьмін Галина (Долина Івано-Франківської області), Удовицький Дмитро (Миколаїв), Москаленко Тетяна (Севастополь), Дуднік-Червякова Інна та Санжаревська Людмила (Харків).
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123