рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Інформацію про виставки, статті та новини просимо надсилати на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - "Планета дітей" у Білорусі
| 05 февраля 2019

"Планета дітей" у Білорусі

Бібліотека Білоруського державного технологічного університету продовжує відкривати фотовиставки сезону 2019 року разом з галереєю «Фотомистецтво» -  білоруські глядачі можуть побачити  роботи VIII Міжнародного фотосалону "Планета дітей" (Україна), котрий проводить Київська міська організація Національної спілки фотохудожників України та Міжнародний фотографічний рух «Образ без кордонів" ISF - Image sans Frontiere.

Головна мета фотосалону - яскраво відобразити різні сторони життя дітей, їх радості і горе, навчання і відпочинок, розваги та захоплення, емоції, як позитивні, так і негативні, взаємини між собою, з дорослими і батьками. Ідея проекту полягає в тому, щоб показати, чим живуть сьогодні наші діти і привернути увагу громадськості і урядів світу до проблем дитини через роботи кращих фотохудожників. Дитинство згадується нами як найщасливіша пора нашого життя - безтурботна, радісна, оточена люблячими батьками, дідусями, бабусями. Саме в цей час ми пізнаємо світ, вчимося, розвиваємося і просто гуляємо, радіючи сонцю, снігу, улюбленою твариною і іграшок. Такі миті відбили автори в своїх роботах.

Але, на жаль, буває й інше дитинство, де є діти бездомні, кинуті, безнадійно хворі, а також ті, яких спіткала війна, оточує бідність і злидні. Ці діти потребують допомоги, і автори представлених робіт не залишилися байдужими, привертаючи увагу до цих проблем.

У 2018 році в фотосалоні взяли участь 126 фотографів з 11 країн світу: України, Білорусі, Росії, Ірландії, Литви, Ізраїлю, Індії, Азербайджану, Грузії та США.

На виставці в Бібліотеці БГТУ представлені кращі роботи авторів фотосалону. Яскраві професійні знімки передають щастя і радість, позитивні емоції і дитячу біль. Сподіваємося, що ці чудові роботи залишать у вас незабутні враження, дозволять згадати епізоди свого дитинства.

У Білорусі подібний конкурс проводить Білоруський Дитячий Фонд і галерея «Фотомистецтво». Він називається «4383 дня дитинства» - саме стільки днів тривають перші 12 років життя дитини. Запрошуємо до участі в конкурсі! Свої знімки надсилайте за адресою http://4383-days.com/

Запрошуємо на виставку «Планета дітей», яка триватиме з 6 лютого до 15 березня за адресою – Білорусь, Мінськ, вул. Свердлова, 13а

Білоруський державний технологічний університет,

 
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123