рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Маємо черговий напад на сайт! Найближчим часом робота сайту буде відновлена.
Главная - Новости - Выставки - Запрошуємо на відкриття виставки фотографій " Київ. Геометрія висоти" Сергія Рістенка!
| 13 марта 2019

Запрошуємо на відкриття виставки фотографій " Київ. Геометрія висоти" Сергія Рістенка!

Ну вобщем таки да, радостный момент которым хочется поделится-персональная выставка!Давно я об этом подумывал,давненько думал что именно и какие именно работы,а потом вдруг бац и все сложилось как пазл.Да,все работы которые я буду выставлять-люблю.Да,большого формата. Да,это исключительно Киев.Ну и самое главное-я буду очень рад вас всех видеть там,ведь вместе смотреть на снимки веселе))) До встречи 14.03 в 19-00 в "It's NOT the LOUVR gallery bar".
Сергій Рістенко

Sergey Ristenko – професійний фотограф, який займається фотографією з 2001-го року. Декілька останніх років митець спеціалізується на зйомках з дрону. Одне з улюблених напрямків в фото з дрону - пошук геометрії та ритму в кадрі.


"Напевно перше, що мене надихає при зйомці з дрону - це абсолютно новий погляд на звичні речі й місця, на які ми щодня споглядаємо знизу. Надаю перевагу зйомкам у режимному часі, коли світло якнайкраще підкреслює красу Києва. Однак крім епічних панорамних кадрів Києва, мені подобається шукати красу та геометрію в буденних речах: діти, які з'їжджають з засніженої гірки або машина, яка їде дорогою. Моє власне правило при зйомці - бачити красу у всьому й всюди, головне під яким кутом дивитися!", – Сергій Рістенко.

2013 рік – одна з робіт виставлялася в Columbia Museum of Art в рамках міжнародної виставки мобільної фотографії;
2015 рік – виставка в "Худ Граф"
2016 рік – виставка в "Terminal" (Одеса)
2017 рік – виставка в Cocon space (Одеса)
2018 рік – виставка в "ХЛАМ"
Також роботи Сергія використовувалися для оформлення готелю Radisson Blue (Київ), GIS (Київ), Київського річкового порту (Київ) та знаходяться в приватних колекціях по всьому світу.

Коли: 14 березня о 19:00
Де: вул. Липинського, 4
Вхід: вільний
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123