рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Маємо черговий напад на сайт! Найближчим часом робота сайту буде відновлена.
Главная - Новости - Выставки - ЛИЦОМ К ЛИЦУ/ творчий вечір Ірина Береза / поезія Вадим Козловський / фотографія у бібліотеці Гоголя
| 13 марта 2019

ЛИЦОМ К ЛИЦУ/ творчий вечір Ірина Береза / поезія Вадим Козловський / фотографія у бібліотеці Гоголя

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ФОТОХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

Art-об`єднання «Kievphotos-Hall 2012»

Київська публічна бібліотека ім. М.В.Гоголя

 

14 березня 2019

18:30

ЛИЦОМ К ЛИЦУ/ творчий вечір

Ірина Береза / поезія

Вадим Козловський / фотографія

(Ukraine)

Київ, Велика Васильківська, 136

Куратор проекту – Валерій Лещинський

Creative / Art Director в Kievphotos-Hall 2012

 

«Тільки коли ми віч-на-віч можливий справжній зворотній зв'язок. Ми дуже зайняті, занадто втомлені, занадто багато про що думаємо. Занадто рідко зустрічаємось,

щоб відчути цей зворотний зв'язок, розуміння, поділитися своїми думками у віршах з тими, кому це близько. Або просто цікаво. У будь-якому випадку, я кожен раз прагну опинитися віч-на-віч, щоб зрозуміти, що зв'язок між нами існує.

Творчість - теж обличчя. І в його рисах можна побачити і кращі і гірші якості автора. Як зморшки проступають у рисах обличчя, так і усі події з життя автора,усі його переживання відбиваються у його індивідуальному почерку. Вірші, музика, зображення, так само як і людське обличчя,часом викликають у нас незрозумілі емоції, які згодом складаються у цілісний образ. І буває, людину можна повніше впізнати по тому, що віна пише, ніж за її звичайною щоденною поведінкою. Вдивляйтеся у творчість, вона розповість більше будь-якої біографії.»

Ірина Береза, поетеса

Творча біографія - http://www.bereza.in.ua/ru/left/aboutme/

 

 

«15 квітня 1904 році у листі до Еміля Бернара Поль Сезан озвучив один зі своїх найпопулярніших, як зараз говорять, мемів. «Трактуйте природу за посередництвом циліндра, кулі та конуса у перспективних скороченнях». Цей простий, на перший погляд, постулат послужив теоретичною основою для розвитку образотворчого мистецтва та розквіту різноманітний художніх течій на багато років уперед. Рівно через століття, у квітні 2004 році я почав знімати пейзажі, з метою мого персонального вивчення натури, які можна об’єднати загальною назвою «Геометрія краєвиду». У цих пейзажах я втілив своє власне розуміння сказаних Сезаном слів. Попервах я знімав ще на плівку, а з 2006 року, перейшовши на цифру, усі подальшу роботу над проектом проводив саме у цифровому варіанті, так що плівкові кадри так і залишилось невідсканованими. У представленому альбомі частина робіт , що були зроблені з 2006 по 2015 роки. Усього колекція містить близько 100 зображень. На моїх фотографіях зображена переважно земля, - зорана, засіяна, інколи біла, засніжена, або прикрашена кольорами того, що на ній вродило, земля зі слідами перебування людини, - але людей на фотографіях немає, як немає і слідів індустріального впливу на середовище,- стовпів, дротів тощо. Лінії, форми та кольорові площини,- це мої зображувальні засоби, а головна героїня моїх фотографій – Мати - Земля.

Цикл «24 засніжені краєвиди» є однією з чотирьох частин колекції. Фотовиставка експонується з 14 по 28 березня в галереї «Kievphotos-Hall»

в Арт-просторі Київської публічної бібліотеки ім.М.В. Гоголя

Київ, Велика Васильківська, 136,  тел.:+380 44  529-14-73

http://gogolbibl.blogspot.com/»

Вадим Козловський, фотохудожник

 

Про автора:

один з найвідоміших українських фотографів. Він є членом Національної спілки фотохудожників України з моменту його заснування, а також входить до складу його художньої ради. На його рахунку близько 50 проектів у 35 країнах світу. Вінничанин брав участь у численних українських та зарубіжних конкурсах у Франції, Італії, Ірландії, Польщі, Грузії та багатьох інших країнах. У 1997 році був нагороджений почесним званням «Художник Міжнародної федерації фотомистецтва при ЮНЕСКО (AFIAP)».

 

Партнери проекту:

Національна спілка фотохудожників України, http://photospilka.com/

ART - об'єднання «Kievphotos-Hall», https://www.facebook.com/Photoskievhall/

Київська Школа Фотографії, https://www.photoschool.kiev.ua/

Український Центр Фотомистецтва, http://www.ukrfoto.org/

Творча співдружність Photogrammer - https://photogrammer.media/

Медіа-підтримка – ФотоАфіша, https://fotoafisha.com/

Інформаційна підтримка –

журнал «Культурний тренд» - http://culturetrend-magazine.com/

проект "Українська Фотографія", http://photography.in.ua/

Титульний спонсор - L & V Studio, http://lv-studio.com.ua/

ФБ - https://www.facebook.com/events/342932692981156/

 

© Ірина Береза, 2019

© Вадим Козловський, 2019

 
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123