рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Інформацію про виставки, статті та новини просимо надсилати на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - 14 березня в Хайфі відбулось урочисте відкриття 10 міжнародної фотовиставки "СВІТ ОЧИМА ЖІНОК" і зустріч з авторами
| 15 марта 2019

14 березня в Хайфі відбулось урочисте відкриття 10 міжнародної фотовиставки "СВІТ ОЧИМА ЖІНОК" і зустріч з авторами

Що такого особливого в жіночому погляді на життя? Який він, цей погляд? І куди він спрямований? Чому ми забуваємо про ту мить, яка йде від нас раз і назавжди, а повернути її просто неможливо, адже може бути завтра в твоїй душі не буде цього дикого тріумфу, неймовірного польоту твоїх почуттів і очі твої будуть іскритися радістю, роблячи світ трішки світліше ... У суєті своїй ми забуваємо, що ми прекрасні, кожен з нас! Всі ми невипадкові і створені саме такими, щоб нести в цей світ щось йому необхідне і в наших силах зробити його добрим і ясним. Зупинись, відчуй який ти щасливий ...

 Дика природа, мальовничі пейзажі, нестандартні погляди на звичні речі, радість материнства і багато іншого можна побачити в роботах авторів. Сьогодні ця виставка об'єднує різні покоління жінок-фотографів, різні стилі, жанри і техніки, але спорідненим залишається відчуття гармонії світу.

 210 авторів з Австралії, Англії, Білорусії, Німеччини, Італії, Канади, Латвії, Молдови, США, Узбекистану, України, Франції, Чехії, Ізраїлю та інших країн представлено на виставці.

 З України взяли участь 49 авторів-жінок, серед яких багато відомих фотомисткинь  - Валентина Опольська, Інна Буглак, Ольга Кузнецова, Тетяна Аверіна, Юлія Крижевська , Тетяна Бутвіна , Наталія Карпенко, Лідія Цапко та інші - які гідно представили українське фотомистецтво на 10-тій Міжнародній фотовиставці «СВІТ ОЧИМА ЖІНОК».

 Ця виставка дозволяє дивитися на світ очима творчих жінок, побачити тонкі промені світла їх душевного спокою і м'якості. Можливо, в цьому якраз і полягає головна суть жінки: в м'якості і бажанні одночасно бути сильною, мати впевнений і позитивний погляд на життя.

 Фотовиставка експонується у місті Хайфа до 31 березня за сприяння та підтримки муніципалітету Хайфи,

Хайфського міського Управління інтеграції ,

Міністерства алії  та інтеграції Ізраїля

 та фотоклубу "Цафон".
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123