рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Інформацію про виставки, статті та новини просимо надсилати на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Результати роботи журі ФОТОПОРТРЕТ 2019
| 05 апреля 2019

Результати роботи журі ФОТОПОРТРЕТ 2019


Нагороди

Сьомого національного бієнале імені Степана Назаренка Фотопортрет 2019



«Віддзеркалення часу»

Ігор Матвіенко, Якимівка (Запорізька область)

Перше місце

Золота медаль Національної спілки фотохудожників України



Без назви

Оксана Грінштейн, Дніпро

Друге місце

Золота медаль Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів»


«Варейка» та «Портал»

Віталій Попков, Олександрія (Кіровоградська область)

Третє місце

Срібна медаль Національної спілки фотохудожників України



«Митець»

Яна Стефанишин, Івано-Франківськ

Четверте місце

Срібна медаль Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів»



«Білі комірці»

Євген Ком, Запоріжжя

П’яте місце

Бронзова медаль Національної спілки фотохудожників України



«Майже по Ройтбурду»

Ігор Жолобак, смт. Губиниха

(Дніпропетровська область)

Шосте місце

Бронзова медаль Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів»



«№ 1»

Олександр Малий, Рівне

Диплом Національної спілки фотохудожників України 1-го ступеня



«Батяр»

Ростислав Павлик, Львів

Диплом Національної спілки фотохудожників України 2-го ступеня



«Ехо»

Євген Ком, Запоріжжя

Диплом Національної спілки фотохудожників України 3-го ступеня 



Без назви

Неллі Спіріна, Київ

Диплом Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів»



«На зупинці»

Адріана Довга, Львів

Диплом Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів»



«Дача у Петрику II. Пінхол»

Олег Волощук, Вінниця

Диплом Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів»



«Катюша»

Наталя Джерук, Херсон

Диплом Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів»



«2018: Обличчя світу-00005»

Олександр Кондратенко, Київ

Диплом Центру Сучасного Мистецтва (Івано-Франківськ)



«Чоловічі емоції»

Андрій Рочняк, Самбір (Львівська область)

Грамота Відділу культури Тисменицької райдержадміністрації


Роботи

рішенням журі відібрані до експозиції


АР Крим

1 / 276 «Портрет у відкритому вікні», Євген Барзаковський (AFIAP), Феодосія


Вінницька область

2 / 5 «Дача у Петрику II. Пінхол», Олег Волощук (Голова Вінницького нфк «Обрій»), Вінниця


Волинська область

3 / 26 «Ігор», Юрій Наумович (НСФХУ), Луцьк

4 / 366 «Портрет 3», Євген Боярчук (AFIAP, НСФХУ, фк «Луцьк»), Луцьк


Дніпропетровська область

5 / 110 «Без назви», Ганна Кравченко, Дніпро

6 / 230 «Майже по Ройтбурду», Ігор Жолобак (НСФХУ), Губиниха

7 / 438 «Без назви», Оксана Грінштейн, Дніпро

8 / 439 «Без назви», Оксана Грінштейн, Дніпро

9 / 441 «Тиха молитва», Сергiй Хмельницький, Днiпро


Запорізька область

10 / 30 «Ехо», Євген Ком (НСФХУ), Запоріжжя

11 / 31 «Усмішка», Євген Ком (НСФХУ), Запоріжжя

12 / 32 «Білі комірці», Євген Ком (НСФХУ), Запоріжжя

13 / 96 «Віддзеркалення часу», Ігор Матвіенко (НСФХУ), Якимівка

14 / 152 «Погляд», Дмитро Герасимов, Запоріжжя


Івано-Франківська область

15 / 3 «Салон краси», Вікторія Жуковська, Івано-Франківськ

16 / 308 «Сироварка», Ірина Вахнюк, Івано-Франківськ

17 / 402 «№ 3», Антон Сорочак (НСФХУ), Івано-Франківськ

18 / 406 «Без назви», Вікторія Кузьменко, Івано-Франківськ

19 / 453 «Кану», Христина Білецька, Івано-Франківськ

20 / 474 «Сіль в очах», Мар’яна Сурмачевська (НСФХУ), Івано-Франківськ 

21 / 606 «Митець», Яна Стефанишин (НСФХУ), Івано-Франківськ

22 / 625 «З серії Лемки не Вдома 1», Юлія Гомеляк (НСФХУ), Івано-Франківськ

23 / 626 «З серії Лемки не Вдома 2», Юлія Гомеляк (НСФХУ), Івано-Франківськ

24 / 627 «З серії Лемки не Вдома 3», Юлія Гомеляк (НСФХУ), Івано-Франківськ

25 / 680 «Без назви», Таня Павлик (НСФХУ, НСХУ, нфк «Колумб»), Івано-Франківськ


Київська область

26 / 22 «Bridget», Ольга Кузнєцова (НСФХУ), Київ

27 / 23 «Sadness», Ольга Кузнєцова (НСФХУ), Київ

28 / 33 «Ашуг», Олександр Шевченко (НСФХУ), Київ

29 / 94 «Стиліст у промінні двох кіловат», Михайло Ваколюк, Київ

30 / 300 «2018 Обличчя світу 00005», Олександр Кондратенко, Київ

31 / 338 «Погляд вічності», Маруся Слобожан, Київ

32 / 378 «Важка розмова», Андрій Горб, Київ

33 / 422 «Без назви», Неллі Спіріна, Київ

34 / 469 «Без назви 2», Ярослав Голубчик (НСФХУ), Київ

35 / 569 «Задоволення», Олена Драб, Київ

36 / 579 «Insect», Арсений Герасименко, Київ

37 / 632 «Даня», Олена Павлова, Київ

38 / 636 «На Подолі», Роман Віленський (НСФХУ), Гнатівка


Кіровоградська область

39 / 157 «Slim», Сергій Синєок (НСФХУ), Кропивницький

40 / 226 «Портал», Віталій Попков (НСФХУ), Олександрія

41 / 227 «Варейка», Віталій Попков (НСФХУ), Олександрія


Львівська область

42 / 41 «Чоловічі емоції», Андрій Рочняк, Самбір

43 / 48 «Сон», Галина Костик, Львів-Рудно

44 / 82 «Думки», Володимир Демків, Львів

45 / 87 «Художник», Олександр Гайдеу, Львів

46 / 118 «Іоланта», Сергій Михалків, Львів

47 / 120 «Взаємодія», Сергій Михалків, Львів

48 / 156 «Переможець», Віталій Воробйов (AFIAP), Львів

49 / 177 «№ 1», Данило Тюрін, Львів

50 / 236 «Батяр», Ростислав Павлик (НСФХУ), Львів

51 / 250 «Прозорість», Єлізавета Власенко, Львів

52 / 374 «Жертва слона», Марта Талан, Львів

53 / 493 «Без назви», Володимир Нечипоренко, Львів

54 / 494 «Без назви», Володимир Нечипоренко, Львів

55 / 561 «В паризькому музеї», Ігор Москальчук, Львів

56 / 562 «Галатея», Ігор Москальчук, Львів

57 / 649 «На зупинці», Адріана Довга (НСФХУ, AFIAP, фк «Карпати»), Львів


Миколаївська область

58 / 12 «Громадянин», Віталій Романов, Миколаїв

59 / 14 «Самотність», Віталій Романов, Миколаїв


Одеська область

60 / 197 «Хлопчик за склом», Катерина Шульц, Одеса

61 / 198 «В роздумах», Катерина Шульц, Одеса

62 / 505 «Автопортрет», Наталія Карпенко (НСФХУ), Одеса


Полтавська область

63 / 189 «Настрій в мінорі», Сергій Назаркін (голова Полтавської ОО НСФХУ), Полтава

64 / 217 «Феєрія мрій», Євген Корнієнко, Зіньків

65 / 566 «Мінометник», Ольга Матвієнко, Полтава


Рівненська область

66 / 73 «№ 1», Олександр Малий, Рівне

67 / 74 «№ 2», Олександр Малий, Рівне

68 / 360 «Ліза», Алла Горецька, Рівне


Сумська область

69 / 354 «Фан», Ігор Ройченко (AFIAP, НСФХУ, фк «Імпульс»), Суми


Тернопільська область

70 / 63 «Сільські сходини», Орест Лижечка (НСФХУ, EFIAP), Чортків


Херсонська область

71 / 586 «Хід конем», Наталя Джерук (НСФХУ), Херсон

72 / 587 «Катюша», Наталя Джерук (НСФХУ), Херсон


Хмельницька область

73 / 239 «Карби», Микола Сідаш, Кам’янець-Подільський


Чернігівська область

74 / 362 «Без назви», Анастасія Попова, Андріївка


Журі

Анна Войтенко, Віталій Запорожченко, Вікторія Мироненко, Дмитро Петрина, Роман П’ятковка, Юрій Білак

Івано-Франківськ, 5 квітня 2019




  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123