рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Інформацію про виставки, статті та новини просимо надсилати на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - 12 квітня о 19.00 запрошуємо вас на відкриття виставки групи «Шило» «Рідний край».
| 08 апреля 2019

12 квітня о 19.00 запрошуємо вас на відкриття виставки групи «Шило» «Рідний край».

12 квітня о 19.00 запрошуємо вас на відкриття виставки групи «Шило» «Рідний край».

Це перший проект в рамках нещодавно анонсованої річної колаборації Музей Харківської школи фотографії (Museum of Kharkiv School of Photography, MOKSOP) та галереї «COME IN» art gallery.

Група «Шило» (Сергій Лебединський, Владислав Краснощок) існує вже дев’ять років. Їх творчість переосмислює харківську фотографічну традицію, що зародилась ще наприкінці 1960-х рр., взявши від неї нарочиту «неправильність» картинки, випробовування меж «фотографічного» на міцність та балансування між естетичним та соціальними полюсами.

На виставці «Рідний край» зібрано роботи, виконані у впізнаваній манері «Шила»: чорно-білі, розмиті знімки, зернистість яких нагадує про графічний ефект меццотінто – друкарської техніки, знаної також як «темна манера». Поетично-моторошне звучання, що досягається цими прийомами, поєднує звичні вуличні сцени в цілісну оповідь про зрушення, що відбувались та відбуваються всередині українського суспільства та залишають знаки, які і фіксують та осмислюють автори. Частина робіт, представлених на виставці, увійшла до фотокниги «Хроніка», виданої в 2015 р.  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123