рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Інформацію про виставки, статті та новини просимо надсилати на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - в Черкаському обласному художньому музеї проходить фотовиставка «Об’єктивно», на якій представлено роботи студентів відділення «Дизайн» Черкаського державного бізнес-коледжу
| 11 апреля 2019

в Черкаському обласному художньому музеї проходить фотовиставка «Об’єктивно», на якій представлено роботи студентів відділення «Дизайн» Черкаського державного бізнес-коледжу

 

 

10 квітня 2019 року в Черкаському обласному художньому музеї проходить фотовиставка «Об’єктивно», на якій представлено роботи студентів відділення «Дизайн» Черкаського державного бізнес-коледжу.

 

У кожній людині живе творча особистість. Ймовірно, саме прагнення творчості викликає широку пристрасть до фотографії. Загальнодоступні технології перетворили процес фотографування в популярне захоплення, особливо серед молоді. Студенти ЧДБК не є винятком, адже саме дизайнери мають різнобічні творчі інтереси.

 

Мистецтво фотографії – дивовижна здатність побачити незвичайне в предметах і подіях, надихнути їх, наповнити змістом.

 

В експозицію виставки було відібрано понад 100 робіт студентів, в яких представлено все, що можете бути зрозумілим через фотографію: краєвид, натюрморт, архітектура, портрет, люди в побуті і багато іншого. Серед робіт є дійсно унікальні фотографії, що приголомшують креативністю відображення простору, який нас оточує, демонструють перевагу нестандартного погляду на наше життя та навколишнє середовище.

 

У авторів робіт не було обмеження ні в тематиці, ні в розмірах фото, проте всіх об’єднує уміння знайти незвичне у буденному.

 

Триватиме виставка до 10 травня 2019 року.

 

Творча співдружність Photogrammer.Media
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123