рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Інформацію про виставки, статті та новини просимо надсилати на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Виставка Оксани Чорної "Точка неповернення"
| 06 июня 2019

Виставка Оксани Чорної "Точка неповернення"

31 травня 2019 року о 18:00 в Музеї української діаспори відбудеться відкриття виставки воєнних світлин Оксани Чорної «Точка неповернення».

Оксана Чорна – кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Інституту економіки і прогнозування НАН України. Після початку війни з Росією стала волонтером, а влітку 2015 р. прийняла присягу і пішла служити водієм-санітаром у 28-му окрему механізовану бригаду. Після демобілізації повернулася до викладацької діяльності. Зараз працює професором у Коледжі бізнесу і науки в Омані.

Фотовиставка Оксани – це погляд людини, яка була із війною на «ти» не через професійні обов’язки, а через власний свідомий вибір. Це погляд викладачки і науковиці, яка прийняла для себе рішення стати солдатом і санітаром. На цих світлинах зафіксовані важкі, наче залізні траки, військові будні 2014-2017 рр. в різних місцях вздовж фронтової лінії: Мар’їнка, Красногорівка, Щастя, Станиця Луганська, Волноваха... Адже саме із таких буденностей, сповнених металу і вогню, битої цегли і сонячних променів, рідних облич і собачих мордочок, запахів розпеченої гуми і смаженого м’яса, формуються ті спогади, які ніколи не дозволять солдатам стати чужими одне для одного. Саме так виглядає те, що залишається із тобою назавжди. Саме так у твоїй біографії з’являється крихітний вузол – твоя особиста точка неповернення...

Виставковий проект «Точка неповернення» відкритий для відвідувачів із 1 червня 2019 року в Музеї української діаспори за адресою Київ, вул. Московська, 40б. Вартість квитка – 50 грн. (пільговий – 25 грн., учасникам бойових дій та прирівняних до них особам – безкоштовний).

Телефон для довідок (044) 280 6418.
Контакти для преси:
(066) 271 1903 (автор виставки, Оксана Чорная)
(066) 950 6623 (куратор виставки, Nazar Rozlutsky)


Виставка Оксани Чорної "Точка неповернення"

Публічна · 15 instances · 119 people · організовує: Музей української діаспори
Select a date and time
Пт, 31 трав.
18:00
Сб, 1 черв.
10:00
Нд, 2 черв.
10:00
+12  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123