рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Інформацію про виставки, статті та новини просимо надсилати на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Фотовиставка Андрія Дубчака «ЛІНІЯ ФРОНТУ. РІК 2018» В Галереї Київської Школи Фотографії
| 08 июня 2019

Фотовиставка Андрія Дубчака «ЛІНІЯ ФРОНТУ. РІК 2018» В Галереї Київської Школи Фотографії

 

 

В Галереї Київської Школи Фотографії до 30 червня 2019 року триватиме фотовиставка «Лінія фронту. Рік 2018».  Автор фотовиставки - військовий кореспондент Радіо Свобода Андрій Дубчак (випускник Київської Школи Фотографії). Виставка проходить в рамках мистецького проекту «Життя на «нулі» (організатор Інна Єрмакова).

У фотопроекті представлені фотознімки з історіями на «нулі» (передові позиції) 36-ї окремої бригади морської піхоти у Широкино та Водяному, що на узбережжі Азову; «нулі» 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади («Едельвейси») під Попасною (Луганщина); один день бою 24 ОМБр імені короля Данила у селищі Південне, що під Горлівкою, та інші фотоісторії передової за цей «крайній» 2018-й рік. Усього на виставці представлено 60 робіт автора.

Основна ідея проекту: через фото людей та їхні емоції  показати війну такою, якою вона є насправді. У центрі уваги - звичайні солдати, їх життя, побут та бої.

Про автора: Андрій Дубчак – кореспондент і фотокореспондент Радіо Свобода з 2003 року. Народився та виріс у місті Калинівка Вінницької області. Закінчив механічний факультет ВДСГІ, ФІОТ КПІ, «Журналістика цифрового майбутнього» Могилянської школи журналістики. Перший стрімер Євромайдану, фільмував та стрімив багато подій Революції Гідності, у тому числі, трагічні дні 18,19,20 лютого 2014 року. Лауреат Європейського конкурсу Lovie Awards у номінації Інтернет-відео за відео з «ялинки». https://www.radiosvoboda.org/a/26686608.html
Фіналіст конкурсу European Digital Award 2019 у номінації «engagement». Висвітлював події під час анексії Криму. Зараз основна частина творчої роботи направлена на висвітлення війни з РФ на Сході України.

Будемо раді бачити всіх зацікавлених та небайдужих!

 

Галерея Київської Школи Фотографії,

м. Київ, вул. Ділова, 5а, корпус 10  (ст.м. Олімпійська)

 

Графік роботи виставки:

Пн.- Пт.: з 10:00 до 20:00, Сб.: з 10:00 до 16:00

Експозиція представлена до 30 червня 2019 року.

 

Вхід на виставку вільний!

 


 
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123