рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Стартував Всеукраїнський фотоконкурс під назвою "In Art We Trust!" Від InLight Studio - однієї з найкращих і найбільших фотостудій Києва, з призовим фондом понад 100 000 грн!
| 17 июня 2019

Стартував Всеукраїнський фотоконкурс під назвою "In Art We Trust!" Від InLight Studio - однієї з найкращих і найбільших фотостудій Києва, з призовим фондом понад 100 000 грн!

 


IN ART WE TRUST!

Вперше, 12 червня, 2019, стартував Всеукраїнський фотоконкурс під назвою "In Art We Trust!" Від Inight Studio - однієї з найкращих і найбільших фотостудій Києва, з призовим фондом понад 100 000 грн!

Головний переможець конкурсу отримає гран-прі від Canon Ukraine – повноформатну цифрову камеру Canon EOS RP.

Також переможці кожної з категорій отримають цінні призи від партнерів конкурсу, передбачений спеціальний приз від команди In Light Studio і, зрозуміло, приз глядацьких симпатій.

Мета фотоконкурсу - не тільки обирати переможців і вручити призи, а дати поштовх талановитим людям для подальшого творчого розвитку, підтримати професійний зріст фотографів і глобально – підняти фотоіндустрію в Україні на новий якісний рівень.


Цей конкурс - свого роду челлендж для фотографів, в ньому можуть брати участь, як аматори, так і професіонали. Участь дозволяє фотографам перевірити свої сили, створити унікальний творчий контент, розкрити потенціал, підвищити впізнаваність власного бренду, налагодити нові професійні контакти, отримати об'єктивну оцінку зіркового журі.

До речі, про журі. До нього увійшли імениті і відомі, як в  Україні, так і за її межами, фотографи: Сергій Сараханов, Марина Карпій, Ярослав Мончак, Сергій Ілін, Олександр Буц.

Будь-який фотограф можеспробуватисвоїсили врізноманітнихкатегоріях:

- ART&FASHION

- TRAVEL

- WEDDING

- PORTRAIT

- KIDS&FAMILY

- FOOD&OBJECT

- MOBILEPHOTO


Фото проходять модерацію і їх автори стають учасниками фотоконкурсу.

Подача онлайн-заявок на участь в конкурсі відбувається на спеціальному ресурсі: http://contest.inlight.com.ua/ і триває з 12 червня по 24 серпня, 2019 року.

Весь процес фотоконкурсу висвітлюється, як на сайті, так і в соцмережах In Light Studio.

А на 12 вересня запланована грандіозна вечірка-фотовиставка, на якій і відбудеться нагородження переможців у всіх категоріях і урочисте вручення головного призу. Організатори обіцяють масштабність, творчу і надихаючу атмосферу, справжнє свято, присвячений її величності Фотографії, у всіх її жанрах, стилях і проявах.


Гала-вечірка відбудеться в
In Light Studio, івент-простір Bolshoy In Light за адресою: Київ, вул. Козацька, 122. Треба відзначити, що участь у фотовиставці є безкоштовною і стати учасником може кожен.

 * Неповнолітні особи можуть брати участь в конкурсі тільки з письмового дозволу батьків або опікунів.

Можливо, це і ваш шанс поділитися своїм творчим баченням і отримати визнання? Не пропустіть його!

 

 

 

 
  Коментарии (1)
 1 
Написал(а) Ком Евгений, в 16:14 05.07.2019
ART NU... это ещё одна номинация, забыли вставить
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123