рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - У польському місті Люблін проходить унікальна фотовиставка, учасниками якої стали діти загиблих українських воїнів
| 12 июля 2019

У польському місті Люблін проходить унікальна фотовиставка, учасниками якої стали діти загиблих українських воїнів

 

На центральній площі Любліна (Польща) до 16 липня триватиме вулична фотовиставка «Погляд майбутнього». Учасниками проєкту стали діти із сімей загиблих українських Героїв.

 

Про це повідомляє Армія Inform у Facebook.

 

У польському місті Люблін на центральній площі міста до 16 липня триватиме вулична фотовиставка «Погляд майбутнього». Учасниками проєкту стали діти із сімей загиблих українських Героїв, які одними з перших без вагань встали на захист України.

 

«Це історії дітей, які у своїх маленьких серцях завжди носитимуть великий біль. Ці діти вмить стали дорослими: багато мрій, планів і сподівань ніколи для них не здійсняться через втрату рідної людини...

 

Серед героїв проєкту є дітки, які свого тата ніколи не знали та не бачили..., бо народились після його загибелі... Єдине, що вони знають, це тата-Героя, який дивиться на них ніжним та люблячим поглядом лише з фотографії...», - сказано в повідомленні.

 

Зазначається, що ця унікальна вулична фотовиставка не залишила байдужими поляків, вони читають історії дітей, вдивляються в очі малечі та щиро співчувають нашому народу.

 

За матеріалами Творчої співдружності Photogrammer.Media
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123