рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - «Стежками сільської долі». Національна бібліотека України ім. Ярослава Мудрого
| 22 июля 2019

«Стежками сільської долі». Національна бібліотека України ім. Ярослава МудрогоФотовиставка «Стежками сільської долі» – це спроба розповісти про життя сучасного українського села, про побут трудової людини. Чернігівський фотоклуб «Прекрасне поруч» та київський фотоклуб «9х12» пропонують глядачеві свої власні розповіді про непросте, цікаве і в чомусь романтичне сільське життя.
Українське село надихало багатьох письменників, поетів та художників минулих часів. В селі народилися та зробили свої перші творчі кроки видатні діячі нашої культури. Майже у кожної людини воно асоціюється з чимось рідним, затишним, з власним корінням. Минають часи, минають епохи, село змінюється. Але воно завжди було і залишиться колискою народної душі.
Тема українського села близька та небайдужа багатьом фотолюбителям, адже вона – особлива. Для деяких – це спогад про власне дитинство та літні канікули у бабусі, для когось – теперішнє життя та буденна праця на власному городі, а хтось тільки проїжджає повз численні села, але цікавиться життям простих людей, їх побутом. Кожен погляд на село – в чомусь унікальний. На одних світлинах ми бачимо красу природи рідного краю, на інших – неабиякий інтерес до сільської праці та простих людських радощів, а на деяких – труднощі та негаразди сільського життя. Такі різносторонні знімки дозволяють нам побачити світ багатогранним, максимально наближеним до реального життя.
По відношенню до фотографів існує вислів, що став уже доволі звичним: «вміти бачити». Нашим завданням було – саме знайти та побачити в українському селі те, що відкриє його сутність глядачеві. Із величезного різноманіття сільських знімків ми відібрали ті з них, що дають простір думкам, асоціаціям, спонукають до співпереживання. Ласкаво запрошуємо усіх охочих відпочити від міської метушні і відвідати фотовиставку «Стежками сільської долі».
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123