рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - ФОТОВИСТАВКА СЕРГІЯ ВОЛКОВА «ОБЛИЧЧЯ СЛАВЕТНОГО МІСТА».
| 19 сентября 2019

ФОТОВИСТАВКА СЕРГІЯ ВОЛКОВА «ОБЛИЧЧЯ СЛАВЕТНОГО МІСТА».

 

19 вересня 2019 року о 16:00 годині у

ГенічеськомурайонномукраєзнавчомумузеївідбудетьсявідкриттяперсональноїфотовиставкигенічанинаСергія Волкова, члена НаціональноїспілкифотохудожниківУкраїни, лауреата міжнародних та національнихконкурсів.

На фотовиставці «Обличчяславетногоміста» буде представлена портретна серіяробітвидатнихмешканцівмістаГенічеськаХерсонськоїобласті. Всіроботивиконані у стилі драматичного портрета та мають на метіпоказативідомих людей з іншоїсторони й нагадатисуспільству про їхвагомийвнесок у розвитокміста.

Головнігероївиставки — цемитці, художники, скульптори, музиканти, письменники, журналісти, ветерани, почеснімешканціміста, представникимедицини та іншихгалузей. Цейпроєктрозпочавсявлітку 2018 року, а фотовиставка, присвячена Дню міста, стане кульмінаційнимзавершеннямйого.

Сергій Волков вже 5 роківживе та працює в містіРівне, тому для ньогосимволічновідкрити свою першу персональнуфотовиставку в рідномумісті, звідкирозпочаласьйогофотографічнакар'єра.
Організаторифотовиставки: Сергій Волков, ВідділкультуриГенічеськоїрайонноїдержавноїадміністрації, Генічеськийрайоннийкраєзнавчий музей Генічеськоїрайонної ради Херсонськоїобласті.

ПроєктфінансовопідтриманоІваномОсташевським, депутатом Генічеськоїміської ради.
Фотовиставкаекспонується у Генічеському районному краєзнавчомумузеї за адресою м. Генічеськ, вул.Відродження 1 й буде діяти з 19 вересня по 6 жовтня.

Довідки за телефоном: +38(05534) 3-21-92

Е-mail:kulturagenichesk@ukr.net

Пн-пт 08:00 – 17:00

Сб, Нд – вихідний

 
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123