рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Виставка фотографій Олександра Ранчукова "Круїз"
| 27 мая 2009

Виставка фотографій Олександра Ранчукова "Круїз"

Круїз . Післямова
Подорожують усі. Подорожують навіть ті, хто не любить подорожувати. Подорожувати можна не полишаючи своєї квартири: за допомогою книжок, телебачення, а тепер – й за допомогою Інтернету. Про те, це не буде справжня мандрівка.
Подорожування – одна із головних людських потреб. Колись подорожі були пов’язані з багатьма труднощами та небезпекою. Тому виникло прислів’я: « Коли хочеш  добра своєму синові, то відправ його у подорож.»  Та зараз сини самі знають, як діяти.
Подорожувати можна скрізь. Є місця відомі та знамениті, а є й інші, не менш цікаві, які знаходяться просто поряд з нами. Але ми їх не помічаємо.
Подорожуючи, ми дізнаємося не тільки про щось нове, але й отримуємо можливість інакше подивитись на звичайне та вже знайоме. Інколи – і на самих себе.
Подорожувати необхідно. До подорожів, як і до багато чого у житті потрібно готуватись. Більшість з нас перекладає це на плечі туристичних агенцій та екскурсоводів.  Від таких подорожів мало користі.
Подорожі – це ще й пошук. Дехто шукає те, чого не існує у природі. Та інколи знаходять. В усякому разі, так вони запевняють.
Відправляючись у мандрівку ми беремо з собою фотоапарат. Саме під час подорожування ми робимо найбільшу кількість знімків, іноді - найкращих. Та фотографувати можна не виходячи зі своєї домівки.
Фотографувати можна все. Та все вже давно і не раз сфотографоване. Проте, знімки щоразу виходять різними. Тому люди продовжують фотографувати.
Є люди, які не одразу повертаються з мандрівки. Тобто, фізично вони вже повернулися, але душею –досі ще там. Це зроблені ними під час подорожі фотографії змінюють їх усвідомлення про реальність подій.
Навчитись фотографувати не складно. Важко визначити межі кадру й момент, коли потрібно натиснути на кнопку. Та дехто не надає цьому значення.
Чомусь красиві знімки швидко набридають, а якесь чорно-біле фото, яке одразу не кидається у  вічі, може привертати наш погляд роками.
Цього року (19 серпня) фотографії виповнюється 170 років, проте за весь цей час, ще нікому не вдалося збагнути її таємницю.
«Когда б вы знали, из какого сора // Растут цветы…» писала Анна Ахматова. Але не кожен здатен перетворити «сміття» в поезію. Те саме можна сказати і про фотографію.
Відправляючись у подорож, візьміть з собою фотоапарат.  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123