рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - ВИСТАВКА ФОТОГРАФІЇ ОЛЕКСІЯ САМОЙЛЕНКА «ІСТОРІЯ УКРАЇНИ: ПІЗНІЙ ПАЛЕОЛІТ». Харкiвський художнiй музей
| 02 ноября 2019

ВИСТАВКА ФОТОГРАФІЇ ОЛЕКСІЯ САМОЙЛЕНКА «ІСТОРІЯ УКРАЇНИ: ПІЗНІЙ ПАЛЕОЛІТ». Харкiвський художнiй музей

ВИСТАВКА ФОТОГРАФІЇ ОЛЕКСІЯ САМОЙЛЕНКА
«ІСТОРІЯ УКРАЇНИ: ПІЗНІЙ ПАЛЕОЛІТ»
03.11.2019 – 02.12.2019
Харкiвський художнiй музей (вул. Жон Мироносиць, 9)
3 листопада о 15:00 у Виставковій залі Харківського художнього музею (вул. Жон Мироносиць, 9) відбудеться відкриття фотовиставки колекційних робіт О. Самойленка «Історія України: Пізній палеоліт», яка присвячена 10-річчю творчості автора.
Багатьом глядачам складно собі уявити історію, яка відбулась 500-800 років тому. Ще складніше уявити собі події, які відбувалися якихось 6 000 або навіть 8 000 років тому. Але давайте разом заглянемо в ще більш далеке минуле, відмотаємо час на десятки тисяч років і подивимося на світ Пізнього палеоліту.
Період Пізнього палеоліту (50-10 тис. до нашої ери) здається для багатьох глядачів тим часом, коли люди все ще ходили в шкурах, не мали писемності і нічого не могли залишити в спадщину.
Але, мабуть, доведеться глибоко здивувати глядача, відкривши йому справжні скарби, показавши в рамках експозиції рідкісні цінності, які залишили нам, сучасним українцям, племена, які жили на території України в епоху Пізнього палеоліту. Так, наприклад, меандр – орнамент, вперше знайдений на території України (Мезинська стоянка), що датується 22 тис. до нашої ери, через багато тисячоліть стане одним з найпоширеніших орнаментальних мотивів багатьох цивілізацій Європи, Азії та Америки.
На фотовиставці байдужим не залишиться навіть найвибагливіший глядач. При роботі над колекційним виданням використовувалися артефакти, сфотографовані в різних музеях України. Трансформовані крізь авторську призму сприйняття побуту і навколишнього середовища епохи Пізнього палеоліту, музейні артефакти викличуть у глядача особливий інтерес.
«Пізній палеоліт» – третя виставка в рамках приватного фотопроекту, над якою Олексій Самойленко працював протягом тривалого часу. Зібравши по крупицях цінну інформацію в різних музеях України, автор тепер у стінах Харківського художнього музею представляє глядачеві свій погляд на епоху Пізнього палеоліту.
Виставка робіт О. Самойленка знайомить глядача з зародженням перших ознак релігії і появою вірування, а також пояснює тісний зв'язок людей з живою та неживою Природою. Поряд з цим автор робить спробу трансформувати і візуально зобразити місцевість на прикладі знайденої в Межиріч карти, яка в сучасному світі вважається найпершою гео-картою, зробленою руками людини.
Час проведення: 3.11.2019 – 2.12.2019
Відкриття виставки: 3 листопада о 15:00
Місце проведення: Харкiвський художнiй музей (вул. Жон Мироносиць, 9) 
Час роботи виставки: щодня, крім вівторка, з 10:00 до 17:40
Контакти: +38 (057) 706-33-94

  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123